הילדים סגורים בבית ובטלוויזיה משדרים את נינג'ה ישראל? אין דיסוננס גדול מזה, אבל הצד החיובי הוא שגם אתם יכולים לשדרג את חדר הילדים בבית לחדר אקסטרים עם מגלשות, קירות טיפוס ועוד מתקנים מאתגרים. יש משפחות שאפילו שדרגו את הקונספט לסלון, כדי שכל המשפחה תוכל ליהנות.

כך, לדוגמה, מעצבת הפנים אפרת מידן עיצבה חדר לילד בכיתה ד' ושילבה על גבי הקיר והתקרה מאחזים צהובים שאפשר לטפס עליהם בשביל הכיף וגם בכדי להגיע לגלריה, שנמצאת מעל הארון. הארון לא מגיע עד התקרה ויש מעליו מעין מקום מחבוא, שאפשר להגיע אליו גם דרך סולם מהמיטה.

חדרי הילדים הכי כיפיים (צילום: הילה עידו)
עיצוב אפרת מידן | צילום: הילה עידו

מעצבת הפנים ליטל גרינברג תכננה ועיצבה קיר טיפוס בחדר משחקים של הילדים, תחתיו שילבה פינת ישיבה מודולרית נפתחת, המשמשת הגנה מפני נפילות וגם זירה לקפיצות ופריקת אנרגיות של הילדים.

חדרי הילדים הכי כיפיים (צילום: דנה סטמפלר)
קיר טיפוס בחדר הילדים, מעצבת פנים ליטל גרינברג | צילום: דנה סטמפלר

חדרי הילדים הכי כיפיים (צילום: דנה סטמפלר)
קיר טיפוס בחדר הילדים, מעצבת פנים ליטל גרינברג | צילום: דנה סטמפלר

האדריכל אבנר קובלנץ, שעובד בתל אביב ובלונדון, בעל חברת Urbangap.co.uk, ואשתו רונה מיוחס קובלנץ, מעצבת תעשייתי במקצועה, תכננו לפני כמה שנים את ביתם החדש ברמת אביב. הם שילבו מגלשה היורדת מחדר הילדה בקומה השנייה לחצר אנגלית פרטית.

חדרי הילדים הכי כיפיים (צילום: יואב גורין)
חדר המשחקים של הבת של אדריכל אבנר קובלץ ורונה מיוחס-קובלנץ וממנו יוצאת מגלשה | צילום: יואב גורין

חדרי הילדים הכי כיפיים (צילום: יואב גורין)
אדריכל אבנר קובלנץ, מגלשה מהחדר לחצר | צילום: יואב גורין

צמד המעצבות ליטל רוזנשטיין ולוסי ויקנין עיצבו דירת מגורים עם קיר טיפוס בסלון. בעוד שרוב הרהיטים בחלל הם בגוונים מונוכרומטיים ובאיפוק נורדי, קיר הטיפוס הפינתי מוסיף גם צבע וגם חיים.

 

View this post on Instagram

A post shared by המעצבות - אדריכלות ועיצוב פנים (@hameatzvot_official) on

איתי גדרון מסטודיו איתי גדרון תכנן ועיצב עם לי-רן שלומי גדרון, מסטודיו מיס לי דיזיין, את ביתו בתל אביב ולא שכח לפנק את הילדים בחדר משחקים הרפתקני. בקומה ה-11 בבניין המגורים שילבו איתי ולי-רן בית עץ ומשחקי גינה עבור בנותיהן הנמרצות. את בית העץ ואת קיר הטיפוס בנה איתי במו ידיו.

דירה בנווה אביבים, עיצוב איתי ולי-רן גדרון - 24 (צילום: שירן כרמל)
צילום: שירן כרמל

דירה בנווה אביבים, עיצוב איתי ולי-רן גדרון - 26 (צילום: שירן כרמל)
צילום: שירן כרמל
דירה בנווה אביבים, עיצוב איתי ולי-רן גדרון - 25 (צילום: שירן כרמל)
צילום: שירן כרמל

מעצבת הפנים עינת ארליך השלימה ממש לאחרונה את ביתה הפרטי וכדי לאפשר לילדים מפלט ושחרור אנרגיה היא שילבה בחצר בית עץ בהתאמה אישית עם שלל מתקני נינג'ה כך שהילדים יכולים לבלות.

 

חדרי הילדים הכי כיפיים (צילום: איתי בנית)
בית עץ עם מתקני נינג'ה בחצר, עיצוב עינת ארליך | צילום: איתי בנית
חדרי הילדים הכי כיפיים (צילום: איתי בנית)
בית עץ עם מתקני נינג'ה בחצר, עיצוב עינת ארליך | צילום: איתי בנית

יש לא מעט בתים עם מגלשות במקום או בנוסף למדרגות, אבל הפנטהאוז הזה בניו יורק עם מגלשה פנימית לאורך ארבע קומות עשוי נירוסטה הוא וואו אמיתי. בדירה שעיצב האדריכל דיוויד הוטסון (David Hotson) בבניין מגורים מהמאה ה-19 במנהטן הוא שילב מגלשה דומיננטית שמתחילה את דרכה בקומה העליונה ביותר - עליית גג המוקפת זכוכית -  ומושחלת לחור עגול, כך שהדיירים יכולים לטפס בקלילות פנימה ולהתחיל בגלישה מטה. המגלשה עשויה מנירוסטה מלוטשת המעניקה לה משטח של מראה, ואין ספק שזו הדרך הכי מהירה למטה.

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by AndyVillasana (@andy_villasana) on

 

מגרש משחקים משפחתי שולב בבית בטאיוואן. בני הזוג רצו שעיצוב הבית יעורר בבתם השראה לפעילויות יצירתיות ויאפשר לבני המשפחה לבלות ביחד. לצד אזור המוקדש לפעילות וליצירה שולבו נדנדה ומגלשה שאפשר להרכיב ולפרק בקלות.

בית בטאיוואן (3) (צילום: Hey!Cheese )
צילום: Hey!Cheese

בית בטאיוואן (2) (צילום: Hey!Cheese )
צילום: Hey!Cheese