קייטלין וג'קי סאליבן, אחיות מלונג איילנד בארצות הברית, הפתיעו את אמן ועשו מהפך בחדר השינה שלה כשהייתה בנסיעות עסקים. האחיות תיעדו את התהליך ואת תגובתה הנרגשת של אמן, ופרסמו את הסרטון בטיקטוק. 6.4 מיליון גולשים צפו בסרטון המרגש.

הוריהן של קייטלין, בת 26, וג'קי, בת 22, התגרשו לפני שנה, אבל אמן דברה, בת 59, עדיין ישנה בחדר שבעבר חלקה עם בעלה. האחיות חשו שזה מקשה עליה להתקדם בחייה, והחליטו לשנות לחלוטין את מראה החדר. כשדברה הייתה בנסיעות עסקים הן ערכו בחדר ניקיון יסודי, וסידרו אותו מחדש. "היה קשה לכולנו. אנחנו אוהבות מאוד את הורינו. זה היה מאוד אמוציונלי לסדר את החדר", כתבה קייטלין.  

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> אחרי הפרידה מאסיף מעיין אדם שיפצה את הבית

>> חיפה: עשו שיפוץ חלקי ב-250 אלף שקל ויצא משגע

האחיות התחילו את התהליך בהוצאת המזרן הישן מהבית, והוציאו את הרהיטים מהחדר. הן ערכו בחדר ניקיון יסודי וניקו את הקירות עם ספוג הקסם. אחר כך צבעו את הקירות בגוון כחול-אפור. הן הרכיבו מיטה חדשה והוסיפו מזרן ושמיכה חדשים. בשלב זה האחיות החזירו את הרהיטים וסידרו אותם והוסיפו פריטי נוי – תמונות ואגרטל תלוי עם נורות ופרחים מלאכותיים.

@magicdsgirlshop

Redid mom’s bedroom before she came back from trip. ##ilovemom ##mom ##divorce ##loveyou ##foryou ##emotional

♬ when she loved me cover by katelyn lapid - katelynlapid

מכיוון שדברה אוהבת את המשחק Animal Crossing הן הוסיפו פריטים עם דמויות מהמשחק, וגם תמונה ממוסגרת של כל בנות המשפחה. "במשך שני עשורים אחותי ואני לא הסתדרנו. זו הייתה הפעם הראשונה שעשינו משהו ביחד", כתבה קייטלין.

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

כשדברה חזרה הביתה וראתה את השינוי היא התרגשה מאוד. "היא אהבה את זה וישנה כל כך טוב על המזרן החדש שלה!", סיכמה קייטלין את המחווה המרגשת.