חברת נובילי האיטלקית, המשווקת באופן בלעדי באולמות התצוגה של 'רצף', חברה פורצת דרך ההופכת להיות המובילה באירופה, היא אחת האיכותיות, היוקרתיות והחדשניות ביותר כיום בעולם. ברזים המעוצבים ומיוצרים במלואם על כל חלקיהם באיטליה. הברזים הפכו בשנים האחרונות לפרטי העיצוב המעניינים והמושקעים ביותר בעיצוב חלל האמבטיה ומפריט פונקציונלי האמור להוציא מים, הברז הפך לשפיץ העיצובי והטכנולוגי. בנובילי, התומכת ביצירתיות של מיטב המעצבים והאדריכלים, ממלכת העיצוב היא שטח חסר גבולות עד לאינסוף חידושים, הפתעות ועיצובים חדשים ומקוריים שטרם נראו או המתרפקים לעבר בנוסטלגיה, עם טוויסט חדש.

העיצוב בנובילי חכם, מוקפד ומשלב פונקציונאליות. הקווים שטוחים, עגולים ומאורכים. חידושים רבים מתקשרים לפיתוח הטכנולוגי: זיווג מושלם בין איכות, עיצוב וטכנולוגיה. סדרות ברזים ואביזרים הייטקיות, מודרניות וקלאסיות- רטרו מאפשרות זרימת מים מושלמת, בטמפרטורה הרצויה וכל זאת, בלחיצת כפתור ואף על ידי שלט רחוק.

בתי המלון המפוארים בעולם לא טועים. The Museum Hotel בטיביליסי מהמאה ה-19 שעבר שיפוץ מלא בחר בקולקציה בסגנון RETRO לפאר את 47 חדריו בקסם אריסטוקרטי. את חדרי הרחצה בוילה בהרי אומבריה מקשטת סדרת LIVE המודרנית ודירות לופט יוקרתיות בווינה מתהדרות בברזי המטבח MOVE.

כחברה העוסקת בעיצוב, נובילי מחלקת את עולם הברזים לכמה סגנונות בולטים:

High-tech, Minimal, Modern, Modern Retro, Retro

סדרת Loop, בעיצובו של Piet Billekens בסגנון המינימליסטי, מתאפיינת בקווים נקיים וזורמים כמחווה לטכנולוגיה החדשנית ביותר. העיצוב מעודן וקווי המתאר לא מתייפייפים אלא חדשניים תוך שימוש בטכנולוגיית ייצור ברמה הגבוהה ביותר. העיצוב היוקרתי מפאר את חדרי הרחצה בבתי המלון המפוארים בעולם.

רצף LOOP
LOOP Collection
LOOP3 רצף
LOOP Collection
carlos2
LOOP Collection | יח``צ:

סדרת UP, בעיצוב Centro Stile, אף היא בסגנון המינימליסטי, משלבת בהרמוניה קווים נסתרים וחמקמקים וכוח סגנוני מפתיע. המראה נקי וצעיר והקולקציה שופעת אנרגיה ויוצרת חזון חדש. גוף קל עם אופי דינמי מבטא ללא פגם טכנולוגית עילית, המהווה תמצית הפיתוח הטכנולוגי בתחום והתחשבות בסביבה.

UP3 רצף
UP Collection
UP1 רצף
UP Collection
UP רצף
UP Collection

הסגנון המודרני, מתאפיין באלגנטיות קווי המתאר ובתפישה הפונקציונלית המסורתית. הסגנון מתבטא באמינות, ארגונומיות ובהתחשבות בסביבה. זיכרונות נוסטלגיים חיים בכפיפה אחת עם חדשנות ויצירתיות והיופי מחוסן מטרנדים אופנתיים- ברי חלוף.

סדרת LIVE, בעיצוב Centro Stile בסגנון המודרני, משלבת באופן משכנע פרופורציות מושלמות המשוחררות מהגזמות ותוספות מיוחדות והעיצוב אלגנטי ועקבי.  הקווים נקיים ומינימליסטיים והגוף והפיה של הברז מחוברים יחדיו ללא תפרים נראים לעין. הגימור המוברש של המתכת מעמיק ומעצים את הסגנון המודרני, ותומך במראה החזק ובפרופורציות האלגנטיות.

LIVE
LIVE Collection
רצף LIVE 1
LIVE Collection
רצף LIVE 2
LIVE Collection

הסגנון המודרני - רטרו מביע אלגנטיות - מודרנית והפרטים מעודנים. הסגנון מתוחכם וקורץ לאוונגרד, הקווים הרמוניים, המשטחים זורמים והקצוות והגבולות מודגשים ומובלטים. כל אלו בטכנולוגיה חדשנית ואמינה.

סדרת CARLOS PRIMERO בעיצובו של Piet Billekens, בסגנון המודרני- רטרו מהווה דוגמה מובהקת לשילוב בין סגנון הנושק לעבר ולאלמנטים חדשניים. העיצוב על – זמני, חופשי ובעל טעם אלמותי. כמו האסתטיקה גם הטכנולוגיה מציגה את הברז כפרח בעל שליטה כפולה והתוצאה: פרשנות חדשה לעיצוב קלאסי-רטרו.

carlos
Carlos Primero Collection
carlos
Carlos Primero Collection
carlos
Carlos Primero Collection

ברזי מטבח

ברז המטבח MOVE, בעיצוב של Marco Venzano, מעולה לא רק לשף המקצועי אלא גם לבשלן הביתי. יעילות טכנולוגית, עיצוב חדשני, תוצאה מקצועית והמראה- מלכותי! ברז MOVE  , העשוי פלדת אל חלד אנטי בקטריאלית, בעל פונקציונליות ארגונומית, אמין ומתחשב בסביבה, מגיע בגימור מוברש ובגימור ניקל.

MOVE רצף
MOVE Collection
MOVE2 רצף
MOVE Collection
MOVE3
MOVE Collection

מעצבים לא מפסיקים לחשוב 'ירוק' ומייצרים ברזים פונקציונאליים, מעוצבים וידידותיים לסביבה. איכות הסביבה תופס את מרכז הפיתוח והמחקר בנובילי. בשנים האחרונות הופחתה כמות המים הנצרכת במפעלי היצור ב-99% כמו גם ירידה בצריכת אנרגיה ומחזור פסולת. היעילות הטכנולוגית של הברזים מאפשרת למשאבי הטבע להיות מנוהלים באחריות.

באולם התצוגה בחיפה, שגודלו מעל 2000 מ"ר, תוכלו להתרשם מהתצוגה הייחודית, החדשנית והמובילה בתחומה בישראל, כמו גם מתצוגה מרהיבה באולם התצוגה הבוטיקי של 'רצף' בנמל תל אביב.

צילום: Nobili

www.grupponobili.it/en