הנה טוויסט לחדר האמבטיה שלא חשבתם עליו: מראה מרצפה עד תקרה. לפעמים יוצא להיתקל בהן בחדרי מלון, וזה תמיד משרה תחושה יוקרתית ומרשימה, אז למה לא בבית בעצם?

כך לפחות טוענת המעצבת אמילי הנדרסון במגזין House Digest. לדבריה, אפשר לעשות בה שימוש לא רק בחדרי אמבטיה מודרניים ועכשוויים, אלא גם בכאלה וינטג' סטייל, הכל תלוי איך עושים זאת, ואפשר אפילו למקם אותה מאחורי הכיור או הארון.

הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎ ‎‏ (@‏‎kedrachalendesign‎‏)‎‏

היתרונות, היא אומרת, רבים מספור. זוהי דרך מיידית לשנות את הצורה ואת מידות החדר. המראה יכולה לגרום לחלל מתחת לארון להרגיש קל יותר ופחות צפוף, וזה מצוין בייחוד בחללים קטנים. מראות באורך מלא גם ממקסמות את האור בחדר אמבטיה חשוך. המשך הקווים האנכיים הבלתי נשברים יגרום לחדר להיראות גבוה וגדול יותר. וכמובן גם בקטע הפונקציונלי, המראה תאפשר לכם  לראות יותר מכם.

הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎ ‎‏ (@‏‎tessaabbott‎‏)‎‏

אז איך מתאימים מראה לסגנון פחות מודרני? לחדר וינטג'י ובהשראה כפרית יותר, אפשר להשתמש בלוחות זכוכית עתיקים מיושנים. אריחי זכוכית מגיעים במגוון סגנונות, מכאלה מעוטרים יותר ועד אריחי סאבוויי קלאסיים, שיכולים להיראות נהדר על קיר איפור או בסביבת מקלחת/אמבטיה. 

הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎ ‎‏ (@‏‎stoneimportsolutions‎‏)‎‏

אפשר גם למסגר את המראה במסגרת עץ או במסגרת מוזהבת; ליצור קיר קולאז' מלא עם מראות עתיקות בשלל צורות למראה ויקטוריאני קלאסי שיגרום לחלל להיראות מואר ופתוח יותר.

הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Ananda Spaces‎‏ (@‏‎anandaspaces‎‏)‎‏

הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Frances Márquez-Flores | CALIFORNIA‎‏ (@‏‎frenchee__‎‏)‎‏