בקי אן גלנטין מקונטיקט היא לא בחורה שגרתית, ולאור העובדה שהיא גדלה עם הורים בעלי חנות עתיקות ובין היתר עבדה בעבר כחונטת בבית לוויות – קשה לצפות ממנה שתהיה כזו. בקרוב היא תעזוב את הדירה השכורה שלה, ובעל הדירה התחיל לערוך בה סיורים לדיירים חדשים פוטנציאליים. לצערו הרב, הוא לא מצליח למצוא מישהו שמעוניין להחליף את גלנטין.

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> הפתעה: זה מכשיר החשמל הכי מטונף במטבח שלכם

>> מוכנים להתערב שזו אחת הדירות היפות במודיעין

 

גלנטין מתגוררת (עדיין) בבית ויקטוריאני, גדוש בפריטים שמקרה הטוב ניתן להגדיר כמוזרים, ובמקרה הפחות טוב – קריפיים בטירוף: בפינה אחת מצבה משיש, בפינה אחרת שלד אדם ושקיות עם קצוות שיער אנושי, ובלב הסלון ארון קבורה שמשמש כשולחן קפה. גלנטין הסבירה ל-insider שעבורה החלל מרגיש כמו בית, אבל היא חוששת שזה לא מתאים לכולם. בחשבון הטיקטוק שלה היא שיתפה סרטון שצילמה בבית תחת הכותרת "הסיבות שבעל הבית שלי לא יכול למצוא מישהו לשכור את המקום שלי".

@mybloodygalentine Gonna miss ya, WeHa #odditytok #odditiesandcuriosities #antique #haunted #coffin #ouija #spookyhomedecor #hauntedobjects #spookyhome #spookyhouse #spookycollection #odditiescollector #creepytok #fyp #gothhome ♬ original sound - Beckie-Ann Galentine
 

 

בתוך יממה הסרטון צבר יותר ממיליון צפיות (עד עכשיו צפו בו כבר מעל 2 מיליון). למרות שהיה ברור שהפריטים של גלנטין יוצאים אתה מהדירה, השוכרים הפוטנציאליים עדיין נרתעו ממה שראו. אחד מהם לא הפסיק לתחקר אותה ואת בעל הדירה על פריטי העיצוב המשונים ולא התעניין כלל בבית עצמו, אחר שאל במהירות את בעל הבית על נכסים אחרים שבבעלותו, ובני זוג שהגיעו לאסוף משהו שקנו מגלנטין ברשת העיפו מבט אחד על שולחן הקפה בסלון שלה ומיד נמלטו להמתין לה במרפסת הקדמית.

גלנטין מגדירה את עצמה בטיקטוק כחוקרת את העל-טבעי, סיפרה שלמעשה היא אוספת סיפורים, לא חפצים. כלומר לא החפצים עצמם מרתקים אותה, אלא הסיפורים שמאחוריהם. למשל, ארון הקבורה המשומש בביתה שימש בעבר כארון להובלת גופה ממדינה למדינה. ארונות כאלה בדרך כלל נזרקים לאחר השימוש, אז היא רכשה אחד והפכה אותו לשולחן הקפה שלה. עוד סיפורים?- דלתות הכניסה שלה היו פעם חלק מבית חולים לחולי נפש שנסגר במסצ'וסטס, והמצבה תוכננה במקור עבור כומר שעבר לכנסייה אחרת. "אף אחד מהדברים לא נגנב, ולכל דבר יש סיפור", היא אמרה וסיכמה: "בעיני, אני מרגישה כמו אפוטרופוס של הפריטים, במקום להיות אספן או בעלים. אני כן חושבת שזה מזעזע אנשים, אבל רוצה להדגיש שזה לא קוריוז חולני. זה מדבר על אנשים והסיפורים שלהם".

 

בית קריפי שקשה להשכיר (צילום: חשבון הטיקטוק mybloodygalentine@)
צילום: חשבון הטיקטוק mybloodygalentine@
בית קריפי שקשה להשכיר (צילום: חשבון הטיקטוק mybloodygalentine@)
צילום: חשבון הטיקטוק mybloodygalentine@

בית קריפי שקשה להשכיר (צילום: חשבון הטיקטוק mybloodygalentine@)
צילום: חשבון הטיקטוק mybloodygalentine@

לאחרונה הגיע מועד מעבר הדירה, וגלנטין קטעה את רצף הסרטונים שהיא מעלה לחשבון שלה בתדירות גבוהה עם סיפוריהם של בתים, קברים וחפצים כדי לשתף את עוקביה הרבים באריזות של מגוון הפריטים מדירי השינה שיש לה בבית, כמו בובת חרסינה שמזכירה סרטי אימה, בקבוק עם נוזל חניטה וכן, גם שולחן הקפה שלה.

@mybloodygalentine SEND. HELP. #spookyhome #spookydecor #haunted #hauntedhouse #haunteddolls #hauntedcollection #gothhome #odditiesandcuriousities #weirdcollection #spookydecor #gothdecor #fypシ ♬ original sound - Beckie-Ann Galentine