אנחנו אוהבים לקבל הצצה פנימה לבתים של הכוכבים ולדמיין את עצמנו בחללים המעוצבים והמהממים שלהם, אבל אוהבים אפילו יותר לראות את הפגמים בבית שלהם. איזה כיף לגלות שגם הם, בדיוק כמונו, מבולגנים, נבוכים, מנסים לשמור על פאסון ובקיצור, אנושיים. בגלל זה אהבנו כל כך את הכאוס בחדר השינה של דרו ברימור למשל; בגלל זה שמחנו לגלות את החדרון החבוי בבית המתוקתק של קורטני קוקס.

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> חלום שהתגשם: לא הרבה קיבלו את התפקיד הזה בצה"ל

>> מומחי ניקיון: זו הדרך לנקות מושב אסלה שהצהיב

 

השחקנית קורטני קוקס, לנצח מוניקה ב"חברים", שיתפה ברשתות החברתיות סרטון שבו היא מזמינה את הגולשים לראות את השיפוץ שעשתה לחדר האוכל בבית שלה ובדרך, ממש במקרה (לכאורה), המצלמה חושפת דלת חצי פתוחה ומאחוריה חדר מאוד מסקרן.

@courteneycoxofficial Come on… we all have one! #monica #friends #secretcloset ♬ original sound - Courteney Cox

הצלם פותח את הדלת עד הסוף בניסיון לבדוק מה יש בחדר המבולגן, וקוקס הנסערת מורה עליו להפסיק לצלם, הודפת אותו ומכסה את המצלמה. קוקס מפגינה בסרטון כישורי משחק מרשימים למדי, ואולי אפילו היינו משתכנעים אילולא ידענו שגם למוניקה – הדמות שהיא גילמה בסדרה ואופיינה באובססיה מוחלטת לסדר וניקיון, היה ארון בלגן סודי בחדר הרחצה שנחשף באחד הפרקים (עונה 8 פרק 14). הסרטון הגיע במהירות ל-3 מיליון צפיות והתגובות הרבות אליו היו משועשעות וכללו בעיקר התייחסויות לסדרה ולסצנה המדוברת, למשל: "שמישהו יגיד לצ'נדלר לשמור על כרטיס האשראי שלו!".

החדר הסודי בבית של קורטני קוקס (צילום: חשבון הטיקטוק courteneycoxofficial@)
צילום: חשבון הטיקטוק courteneycoxofficial@

זו בהחלט לא הפעם הראשונה שקוקס מטשטשת את הגבולות בין החיים האמיתיים שלה לחיים של מוניקה, ונראה שהיא נהנית מזה לא פחות מהעוקבים שלה. בסרטון קודם ששיתפה לאחרונה היא מסבירה למצלמה: "כולם חושבים שאני בדיוק כמו מוניקה, אבל זה לא נכון. מוניקה היא רק דמות ששיחקתי", ואז היא נעצרת, מסתובבת לחברתה (השחקנית לורה דרן) שעומדת מאחוריה במטבח ומסדרת בקבוקים על מגש קטן, ומסבירה לה באופן הכי מוניקה-סטייל שיש מה היא עושה לא בסדר ומהי הדרך הנכונה לעשות את זה. הסרטון קיבל יותר מ-17 מיליון צפיות ויותר מ-11 אלף תגובות נרגשות, שהוכיחו שמוניקה גלר היא נצחית.

@courteneycoxofficial Replying to @Kelly Louise ♬ original sound - Courteney Cox