האתר למימון המוני קיקסטארטר הביא לחיינו כמה מהמוצרים המגניבים ביותר בשוק כמו את הצידנית של המאה ה-21, את נגן המוזיקה הייחודי של Pono שגייס יותר משישה מיליון דולרים, או את מדפסת תלת הממד של Tiko, שכנראה באמת תשב על המדף שלנו בבית בזמן הקרוב. אך הפלטפורמה הייחודית הזו משכה אליה גם טיפוסים משונים רבים שמבקשים מכם לפתוח את הכיס ולממן את פרויקט החלומות שלהם, שככל הנראה איש אחר מלבדם לא צריך. אספנו עבורכם כמה מהפרויקטים המשונים ביותר בתחום האדריכלות והעיצוב שרק מחכים למימון שלכם.

עוד באתר לעיצוב הבית:

ביתן חסין זומבים

חוששים מאפוקליפסת זומבים? כך גם החברים בחברת Tiger Sheds, שעיצבו את הבקתה הזו שתגן עליכם מפני מתקפת המתים המהלכים. "מומחי הבנייה של טייגר שדס חברו למומחים להשתלטות זומבים לבניית בקתת עץ גבוהה עם מפרט שכולל את כל מה שאתם צריכים כדי להגן על עצמכם ולהישאר בטוחים במקרה של השתלטות זומבים", מבטיחים בחברה. מבקשים מכם: 120,000 פאונד; עד כה גויסו: 52 פאונד.

בית חסין זומבים
בית חסין זומבים. אי אפשר להיות זהירים מדי

פירמידה מטיטניום

הודות לתכונות הייחודיות של הטיטניום, הוא משמש לבניית מטוסים, חלקי מסוקים, ספינות, חלליות ואף קוצבי לב ואפודי מגן. היוצרת נעמי גולדשטיין, שעיצבה את פירמידת Ti22, החליטה להתעלם מהתכונות הייחודיות והשימושיות של המתכת וליצור במקום משולשים (פירמידות) מטיטניום לא פונקציונליים בעליל שעליהם מוטבעת האותיות של הטיטניום מהטבלה המחזורית. מבקשים מכם: 5,000 דולר; עד כה גויסו: 801 דולר.

פירמידת טיטניום
פירמידת טיטניום. חובה בכל בית

ידי דגים

החברים הדנים ב-MOEF A/S יודעים כמה מתסכל אתכם לתפוס רק דגים קטנים בכל פעם כשאתם יוצאים לדוג. לכן הם המציאו עבורכם את FishyHandsֿ, ידיים קטנות מפלסטיק שעליהן תוכלו להלביש את דג הרקק שתפסתם. ואם תצטלמו מהזווית הנכונה, תיווצר אשליה אופטית שתפסתם דג גדול בהרבה. מבקשים מכם: 200,000 כתרים דניים; עד כה גויסו: 9,300 כתרים דניים.

ידי דגים
מתוסכלים שתפסתם דג קטן?

ידי דגים
אל דאגה! יש פתרון

כיסוי מוזהב למצחייה

מראה, מראה שעל הקיר, מי הכי גנגסטה בעיר? במכתב פתוח נוגע ללב מספר היוצר אדם ג'ורי בכאב כמה פעמים הוא היה צריך לשנות את הלוק של הכובע שלו כדי שיתאים לסגנון הלבוש שלו. "בלי לשים לב פתאום היו לי עשרים כובעים", אומר ג׳ורי. עד שהוא הבין כיצד הוא יכול להפוך את הכובעים שלו למותאמים אישית "במראה מקורי באמת". ה-slidz מתלבש על המצחייה בעיצוב אישי. עכשיו במקום 20 כובעים, יכולים להיות לכם 20 כיסויים לכובעים. מבקשים מכם: 35,000 דולר; עד כה גויסו: 507 דולר.

כיסוי עם קסם לטאבלט

פרויקט שמציע לכם להפתיע את חבריכם עם קסם: רגע אחד זה כיסוי לדפדפת, רגע אחר זה כיסוי לטאבלט! מדהים, לא? 77 האנשים שתמכו בפרויקט חושבים דווקא שכן. הדבר היחיד שייעלם באמת כשהמוצר הזה יצא לשוק הם 79 הדולרים שייגבו עבור הכיסוי. מבקשים מכם: 1,000 דולר; עד כה גויסו: 4,935 דולר.

מזרן יוגה מתגלגל מעצמו

אנחנו מודים - הרעיון לא רע והביצוע מהודק, אך לא הצלחנו להתעלם מכמה מיואשים וסובלים נראים המציגים בסרטון של ה-YoYo Mats, שרגעים לאחר שהצליחו לבצע תנוחת פיתול בנר עם לוטוס בשיעור יוגה פשוט לא מסוגלים לבצע פעולה פשוטה כמו לגלגל את המזרן שלהם. "למה בכל פעם שאתם יוצאים משיעור יוגה אתם יוצאים מיואשים?" שואלים בכאב יוצרי המזרן המתגלגל מעצמו. רבים כנראה הזדהו עם סבלם של היוגיסטים, והמזרן המגלגל גייס הרבה יותר מהסכום המבוקש. מבקשים מכם: 50,000 דולר; עד כה גויסו: 146,243 דולר.

מזרן יוגה
מזדהים עם סבלם של היוגיסטים

פוסטר וחולצה להשראה

נדרשו מאיתנו כמה צפיות כדי להיות בטוחים, אך לאחר שווידאנו אנחנו יכולים לדווח כי לצורך הדפסת הדפס על פוסטר וחולצה, מבקשים Halo studio כאלפיים דולרים. ההדפס, כך הם מבטיחים, מלא בהשראה כי צוירו עליו המצאות פורצות דרך כמו מטוס, טלפון ומחשב. אנחנו כבר מלאי השראה. מבקשים מכם: 2,100 דולר; עד כה גויסו: 190 דולר.

חולצה
חולצה פורצת דרך

פוסטר
שלא לדבר על הפוסטר

מעמד מעוצב לטלפון בשירותים

לזה אנחנו קוראים "צרות של העולם הראשון". לא מוצאים מקום להניח את הטלפון שלכם בזמן שאתם בשירותים? אל חשש, בדיוק בשביל זה המציאו עבורכם את ה-The LooLedge, מתקן לנייר טואלט עם גגון שעליו מונח הטלפון. כך לא תסתכנו, חלילה, בהפלת הטלפון לאסלה. ואם אתם דואגים שהעיצוב יתנגש עם זה של מתקן העיתונים, למתקן כמה דגמים המתאימים למגוון סגנונות של חדרי שירותים. מבקשים מכם: 150,000 דולר; עד כה גויסו: 789 דולר.

מעמד לשירותים
מעמד לטלפון בשירותים. צרות של העולם הראשון

ערכת הנחמדות

פעם אדם זר שילם את החשבון לארוחה של ג'סי ווינברג שישב ברכב מאחוריו ב-drive-through. מעשה מקסים ונטול אינטרסים. ג׳סי, הנפעם מהמחווה האלטרואיסטית, עלה על דרך לתעל כלכלית את המהלך. הוא המציא את ערכת נחמדות, שכוללת מעטפה ובפנים גלויה עם רעיונות למעשים טובים ומקום לשטר של 20 דולר (השטר לא כלול בערכה). את המעטפה תוכלו להעניק לאדם רנדומלי ולעשות לו את היום. או שתוכלו סתם לעזור לזקנה לחצות את הכביש, ואנחנו מבטיחים שזה לא יעלה לכם אפילו שקל. מבקשים מכם: 3,000 דולר; עד כה גויסו: 1,297 דולר.

ערכת נחמדות
ערכת נחמדות. אפשר פשוט להיות נחמדים

ערכת נחמדות