אם אתם חולי ניקיון, כאלה אמיתיים שמעדיפים לשאוב במקום לטאטא, או מיכל אקונומיקה על כוס תה, יש לנו גילוי חדש-ישן לא פחות ממדהים שיעזור לכם להרים את הסטנדרטים המנג'סים שלכם אפילו עוד יותר:

התחתית של הסיר - חלק שנוי במחלוקת. חלק מעבירים עליה סקוץ' ושטיפה קלה, חלק מתעלמים ממנה ומתמקדים רק בחלק הפנימי של הסיר וחלק לא נחים עד שהברק של הנירוסטה יסנוור אותם עד לכדי עיוורון. כן, גם אם כואב הגב מרכינה מעל הכיור ומתחילות לצוץ יבלות על כפות הידיים.
הכרית השחורה והקטנה שלכדה את עינינו במחלקה האהובה בסופר שייכת לחברה בשם "העוצמה של המדינה", וכשמה כן היא, מסתבר.

ספוג לניקוי כלי נירוסטה (צילום: ביתי)
מוצר משנה חיים | צילום: ביתי


מדובר בספוגית רכה אך מחוספסת, שתתפוס את מקומו של צמר הפלדה שעד היום כיסח לנו את הידיים. לכלוכים ושמן שנשרף לא יכולים לעמוד בפניה וגם בלי שתפעילו הרבה לחץ ייכנעו וייעלמו. סיימתם לטגן שניצלים? גלש לכם המרק חרירה ונשרף על הדופן? סתם יום מבאס במשרד? זה הזמן לשלוף את הנשק הסודי ולהחזיר את הניצוץ לכלים ולחיים.
לחובבנים נדגיש שלא כדאי להשתמש במוצר על ציפוי נונסטיק (או על עור הפנים) ושהוא מיועד רק לכלי נירוסטה.

 

ספוג לכלים מנירוסטה
החבר הכי טוב של סבון הכלים

אחרי שנתקלנו במותג האנונימי שבתמונה, נזכרנו שהמוצר זמין גם בוורסיה של חברת "סנו", שמייצרת אותו בגוון אדמדם. המחיר של שני המותגים כמעט זהה ונע בסביבות 9-12 שקלים לחבילה של 3 יחידות (אנחנו מעדיפים לשלם 3 שקלים פחות).

הסיר שסבתא העבירה לנו בירושה מעולם לא נצנץ יותר, ואנחנו בטוחים שהיא מביטה בנו מלמעלה ומניחים שלמרות הברק - עדיין יש לה הרבה מה להעיר.