אם גם אתם הייתם רוצים לשדרג את הבית או המשרד אבל אין לכם תקציב שיאפשר לכם לשכור את העזרה של מעצבי פנים מומחים, נראה שמצאנו עבורכם פתרון. באתר של Laurel and Wolf, שירות לעיצוב פנים אונליין, תוכלו לבחור מה אתם רוצים לשדרג מבחינה עיצובית (משרד או בית), ומעצבים בכירים בתחום יתחרו עליכם תמורת סכום זעום.

עוד באתר לעיצוב הבית:

שלושה מארזים

אז איך זה עובד? ראשית תתבקשו למלא שאלון באתר, שבו יציגו בפניכם תמונות שונות של חדרים מעוצבים ואתם תצטרכו להצביע אם אתם מתחברים לעיצובים או לא. אחר כך תמלאו את פרטיכם, ובהמשך תציינו גם כמה כסף אתם מוכנים להשקיע וכן תכתבו תיאור עיצובי קצר של החלל שלכם, תעלו תמונות ותציינו רהיטים ואקססוריז שהייתם רוצים לשמור עליהם. משם הדרך לעיצוב החלל שלכם תהיה קצרה ובעיקר זולה.

מעצבים משתדרגים (צילום: AnikaSalsera, Thinkstock)
תצטרכו להצביע אם אתם מתחברים לעיצובים או לא | צילום: AnikaSalsera, Thinkstock

הצעד הבא הוא לבחור באחד מתוך שלושה מארזי עיצוב. תמורת 199 דולר, שלושה מעצבים יעברו על המידע שסיפקתם וימליצו על אקססוריז שיתאימו לכם. תמורת 299 דולר, חמישה מעצבים יתחרו על עיצוב החלל שלכם, ואם תלכו על המארז היקר ביותר, 499 דולר, המעצבים הבכירים של החברה יתחרו ביניהם והמעצב המנצח ירכוש את האקססוריז עבורכם תוך כדי התחשבות בתקציבכם (לא כולל תוספות על משלוחים ומסים).

המעצבים מציעים לוחות עיצוב שונים, המציגים את החלל שלכם עם המוצרים והאקססוריז שהם בחרו עבורכם, שאותם תוכלו לרכוש ברשת בהתאם לטעמכם ולתקציבכם. לאחר קבלת הלוחות יש לכם שבוע להגיב למעצבים, לספר להם מה אהבתם ומה אהבתם פחות.

אם התאהבתם באחד הלוחות ממבט ראשון, תוכלו להכריז על המעצב המנצח מיד. אם לא התחברתם לשום מעצב, תוכלו להשיק תחרות חדשה ואפילו לקבל חזרה את הכסף שלכם. ברגע שהתחרות תסתיים תקבלו את הלוח המנצח, תוכנית הריהוט ורשימת הקניות וגם הוראות מהמעצב. בהצלחה לנו. 

מעצבים משתדרגים (צילום: poplasen, Thinkstock)
הם גם יקנו את האקססוריז עבורכם | צילום: poplasen, Thinkstock

מעצבים משתדרגים (צילום: vicnt, Thinkstock)
כמה אתם מוכנים להשקיע? | צילום: vicnt, Thinkstock