המקלדת שלכם בוערת מרוב חיפושים אחר מדבקת הקיר המושלמת עבורכם? אתם לא לבד. אחד החיפושים הלוהטים לעיצוב הבית ברשת מבקש לקשט את הקירות במשהו חדש ומרענן. היתרון הנהדר בטרנד האחרון הוא שהוא מאפשר לכם לשנות את דעתכם בלי להותיר סימן, הודות לכך שניתן להסיר את המדבקות העשויות ויניל בקלות וללא תיקוני צבע. אספנו כמה מדבקות נבחרות מהארץ ומהעולם.

עוד בערוץ עיצוב הבית:

לסלון: להוסיף טאץ' מיוחד

מדבקת קקטוס

רק לאחרונה הכרנו סופית בעבודה כי הקקטוס הוא המחליף הרשמי של חברינו הטרופיים (להתראות אננסים ופלמינגואים), ובהתאם לכך גם טרנד מדבקות הקיר מתאים את עצמו למגמה המדברית. אנחנו בחרנו בקקטוס כחול של The Lovely Wall, כי מי החליט שקקטוס חייב להיות ירוק? מחיר: 190 שקלים, להשיג: כאן.

מדבקת קקטוס, 190 שקל, להשיג ב-The Lovely Wall (צילום: etsy)
מדבקת קקטוס, 190 שקל, להשיג ב-The Lovely Wall | צילום: etsy

נוצות זהב

גם אם יגידו לכם שזה טו מאץ', זהב זה אופי. הנוצות היפהפיות הללו יוסיפו טאץ' מיוחד לבית או למשרד, בריבוי או בבודדות, על קיר אחד או לאורך המסדרון. מחיר: 85 שקלים, להשיג כאן.

מדבקת נוצות זהב, 85 שקל, להשיג -OhongsDesignStudio (צילום: etsy)
מדבקת נוצות זהב, 85 שקל, להשיג -OhongsDesignStudio | צילום: etsy

גשם משמים

גם בלי לדעת, כנראה כבר נתקלתם במוצרים של דנה עדי ותמר, הפנים והשמות מאחורי המותג המקסים "הביתה". מותג מוצרי הטקסטיל, התאורה והאקססוריז לבית מציע גם מדבקות קיר אחידות שבריבוי יוצרות אפקט של שמים ובמקרה הנבחר, טיפות גשם שיצננו את הימים החמים. מחיר: 39 שקלים, להשיג כאן.

מדבקות טיפות גשם 39 שקל, להשיג בהביתה (צילום: אתר רשמי)
מדבקות טיפות גשם 39 שקל, להשיג בהביתה | צילום: אתר רשמי

למשרד: אופטימיות נצחית

החיים יפים

חברת מדבקות הקיר הישראלית MyVinilo גם היא מוקדשת כולה לעיצוב וייצור מדבקות ויניל דקורטיביות. בהתאם לאופטימיות הישראלית הנצחית, אחת ממדבקות הדגל שמוצעות באתר שלהם מזכירה לכם, גם בימים אפורים במיוחד, שהחיים יפים. מחיר: 299 שקלים, להשיג כאן.

מדבקת החיים יפים, 299 שקל, להשיג ב-my vinilo (צילום: אתר רשמי)
מדבקת החיים יפים, 299 שקל, להשיג ב-my vinilo | צילום: אתר רשמי

קירות משולשים

המותג מיקאסה מוקדש כולו לקירות הבית. מעצבת הפנים מיכל פינק רואה בקירות הבית כחלק חיוני בתחושת החמימות של הבית והם אלה שמעניקים לבית את האותנטיות שלו ואת החתימה האישית של דייריו. מעבר לאמנות, לתאורה, ולדקורציה לקיר, מציעה פינק מדבקות קיר מגוונות, בהן גם מדבקות המשולשים הללו, שאפשר לשחק איתם גם בנפרד וגם יחד, כך הן הופכות לפפיונים או לדגלונים מקוריים. מחיר: 39 שקל, להשיג כאן.

מדבקות משולשים, 39 שקל, להשיג ב-mecasa (צילום: אתר רשמי)
מדבקות משולשים, 39 שקל, להשיג ב-mecasa | צילום: אתר רשמי

לחדר השינה: בהתאמה אישית

ציפורים מנייר

סטודיו walli הישראלי מציע מגוון של מדבקות קיר צורניות, גם בהתאמה אישית. בחרנו במדבקות ציפורי הנייר כבחירה מצוינת לקישוט קיר המסדרון או לרענן את הארון. מחיר: 89 שקלים, להשיג כאן.

מדבקת ציפורים 89 שקל, להשיג ב-walli (צילום: באדיבות walli)
מדבקת ציפורים 89 שקל, להשיג ב-walli | צילום: באדיבות walli

שנות ה-90 זה כאן

אף אחד לא יצליח לשכנע אותי שלא חזרתי בזמן לשנות ה-90 אחרי שנתקלתי השבוע בטיינאג'רית עם צ'וקר, ג'ינס גבוה, צמות אילת ונעלי דוקטור מרטינס. בהתאם למגמה המטרידה מצאנו את נקודת האור (תרתי משמע) של העשור המפוקפק אופנתית - הלא הן המדבקות הזוהרות בחושך. לאחר שעברו עדכון קל מצורות של גלקסיות וכוכבים לעיגולים זוהרים, אתם יכולים לתלות אותן בחדר השינה שלכם ללא חשש לרגרסיה. מחיר: 79 שקלים, להשיג כאן.

מדבקות זוהרות בחושך, 79 שקל, להשיג ב-WallCrafters (צילום: etsy)
מדבקות זוהרות בחושך, 79 שקל, להשיג ב-WallCrafters | צילום: etsy

לחדר הילדים: העצמה זה יופי

השראה שייקספירית

אם אתם בעניין של חיזוק הדימוי העצמי של הקטנטנה שלכם, נסו את מדבקת הקיר השייקספירית הזהובה הזו של wordy bird studios. "היא אולי קטנה אך עזה" בתרגום חופשי. מחיר: 71 שקלים, להשיג כאן.

מדבקה שייקספירית, החל מ-71 שקלים, להשיג ב-wordybirdstudios (צילום: etsy)
מדבקה שייקספירית, החל מ-71 שקלים, להשיג ב-wordybirdstudios | צילום: etsy

פרי סטייל שבץ נא

גם מדבקות הקיר לא פספסו את העובדה שהם בעידן העיצוב הפרסונלי. wallternatives מציעים לכם לעשות מיקס אנד מאץ' ולאיית את שם הבייבי, בני העשרה או כל מילה שתרצו לשבץ מ-a ועד z. מחיר: 4.95 דולר לאות, להשיג כאן.

מדבקת שבץ נא, 4.95 דולר לאות, להשיג ב-wallternatives (צילום: מתוך אתר רשמי)
מדבקת שבץ נא, 4.95 דולר לאות, להשיג ב-wallternatives | צילום: מתוך אתר רשמי

יא וולי

אתר העיצוב הישראלי החלוצי Look, שמציע בין השאר מדבקות קיר, מציג את הדמות המקסימה של וולי, שצובע את הקירות, משקה לכם את העציצים או סתם משחק ביו יו בחדר של הילדים. מחיר: 109 שקל, להשיג בקרמניצקי 2 תל אביב או כאן.

מדבקת וולי, 109 שקל, להשיג ב-look (צילום: אתר רשמי)
מדבקת וולי, 109 שקל, להשיג ב-look | צילום: אתר רשמי

השכן הקסום שלכם

הרוח החיה של היער מתעוררת בבית שלכם, גם אם כל קשר בין הבית שלכם ליער קסום מסתכמת בעציץ בזיליקום על אדן החלון. טוטורו, מהסרט המקסים "השכן הקסום שלי טוטורו", יגן על חדר הילדים ולאמיצים במיוחד גם יהפוך את הסלון שמח. מחיר: 113 שקלים, להשיג כאן.

מדבקת מובייל כוכבים 74 שקל, להשיג ב-UrbanArtworkStore (צילום: etsy)
מדבקת מובייל כוכבים 74 שקל, להשיג ב-UrbanArtworkStore | צילום: etsy

מובייל כוכבים

גם אם מרוב דעות לכאן ולכאן החלטתם לוותר על מובייל מעל העריסה, זה לא אומר שאתם צריכים לוותר על התמונה הפסטורלית הזו - מדבקת מובייל הכוכבים תהיה תוספת מקסימה לחדר הילדים, שלא חייבים להוריד כשהקטנטן גדל. מחיר: 74 שקלים, להשיג כאן.

113 שקל, להשיג ב-Buaphun (צילום: etsy)
113 שקל, להשיג ב-Buaphun | צילום: etsy

עיניים עצומות לרווחה

הדרישה "לך לישון" לא יכולה להיות יותר ברורה או יותר קסומה - המדבקה הפשוטה הזו עושה את העבודה. אנחנו מכירים גם כמה ילדים גדולים במיוחד שלא יתנגדו להירדם מתחת לעיניים העצומות הללו. מחיר: 46 שקלים, להשיג כאן.

מדבקת לילה טוב, 46 שקל, להשיג ב-Studio Picco (צילום: etsy)
מדבקת לילה טוב, 46 שקל, להשיג ב-Studio Picco | צילום: etsy

החיים הסודיים של חיות היער

הארנב המציאותי להקסים הזה הוא חלק מקולקצית "חברים מהיער" של kek amsterdam. הסדרה כוללת חיות כמו צבי, שועל, דוב, ציפורים ואפילו צ'ינצ'ילה. מחיר: 12.9 יורו, להשיג כאן.

מדבקת ארנב, 12.9 יורו, להשיג ב-kek amsterdam (צילום: אתר רשמי)
מדבקת ארנב, 12.9 יורו, להשיג ב-kek amsterdam | צילום: אתר רשמי

הרפתקה בחלל

הילדים מעופפים לגמרי? נתבו את האופי הייחודי שלהם לקריירה עתידית כאסטרונאוטית. נער החלל והחייזרים המתוקים סביבו מעופפים בחלל, ובחדר הילדים שלכם. מחיר: 258 שקלים, להשיג כאן.

מדבקת הרפתקה בחלל, 258 שקל, להשיג ב-graphic spaces (צילום: etsy)
מדבקת הרפתקה בחלל, 258 שקל, להשיג ב-graphic spaces | צילום: etsy

>> כבר עשיתם לנו לייק בפייסבוק?