הם מעודדים פעילות גופנית, לא מזהמים את האוויר ותופסים הרבה פחות מקום בכביש. יותר ויותר אנשים מאמצים בשנים האחרונות את האופניים ככלי תחבורה הולם, ובצדק. חוץ מזה, כל ילד יגיד לכם, שלרכוב על אופניים זה פשוט כיף. הנה חמישה עיצובים מדליקים שיהפכו את חוויית הרכיבה לאטרקטיבית ונוחה עוד יותר.

לצייר תוך כדי

אתם מכירים ילד שלא ישמח לצייר על המדרכה בזמן שהוא רוכב על האופניים ברחבי הפארק? הנה מתקן פשוט ומדליק לגירים שמתאים לכל אופנייים ומתחבר לגלגל האחורי. הגיר הצבעוני מונח בו בקלות, כך שהילדים יכולים לחברו בכוחות עצמם. מחיר: 19.95 דולר, להשיג ב-FAT BRAIN TOYS.

אופניים ילדה
איזה כיף, לרכוב ולצייר | צילום: chalktrail.com
אופניים ילדות
עושים ספירלות | צילום: chalktrail.com
אופניים ידיים
וככה זה עובד | צילום: chalktrail.com
הקסדה האופנתית

הקסדה שתגרום לנו להפסיק להתלבט ולהתחמק מלחבוש אותה מגיעה מדנמרק, שם מתרכזים אוהבי הרכיבה על אופניים מחד ומובילים בתחום העיצוב מאידך. בחברת העיצוב yakka החליטו להקשיב לצרכים של קהילת הרוכבים ולהוסיף קצת סטייל לקסדה הבטיחותית. כל קסדה בנויה משני אלמנטים: הכיסוי הקשיח שעליו מתלבש הכובע והכובע עצמו (הכיסוי עצמו מתאים למגוון כובעים שעוצבו עבורו). באתר המגניב תוכלו לבחור את הקסדה ולהתאים לה כובעים. מחיר: 116 יורו לקסדה וכובע, 40-58 יורו לכל כובע נוסף, להשיג ב-YAKKAY.

אוןפניים אנשים עם קסדות
הכי אופנתיים | צילום: www.yakkay
אופניים קסדות
כובע שהוא קסדה | צילום: www.yakkay
לתלות ולאחסן

כל מי שבבעלותו זוג אופניים יודע שתמו הימים שהם נקשרו בחדר המדרגות. רוב הזמן הם תקועים באיזה חדר בבית והאמת שזה יכול להיות דיי מעצבן. העובדה שהאופניים עברו לישון בבית מצריכה פתרון פרקטי, והמתקן הבא הוא השילוב המושלם בין פונקציונליות לעיצוב. לא רק שהוא מציג את האופניים שלכם בדרך אסתטית, הוא גם חוסך במקום ומציע מקום אחסון לדברים נוספים. מחיר: 395 יורו, להשיג ב-MIKILI.

אופניים על הקיר תקריב
תולים על הקיר עם כמה ספרים | צילום: mikili

 קלים למשקל כבד

מעצב המוצר הבריטי, בן וילסון, ביקש לעצב אופניים שיתאימו לצרכיו של הרוכב העירוני, שמבקש להחליף את כלי הרכב. אופניים שיוכלו לסחוב משקל רב כמו קניות מהסופר, חומרים לעבודה וכו'.

Donky Bike, האופניים העירוניים האולטימטיביים הם קלים וקומפקטיים, יש להם שלדה שתתמוך במשקל הכבודה, והם יחסית סבירים במחיר. מחיר: 499 פאונד, להשיג ב-Donky Bike

אופניים ארגזים
יוצאים לקניות | צילום: donkybike.com

 

בדרך לפיקניק

חברת העיצוב הדנית BLOON מציעה לצאת לרכיבה עם ערכת פיקניק משודרגת. סלסילת הפיקניק הבאה מתחברת לאפניים בקלות ונפתחת לשולחן מקסים עם כיסאות מרופדים, כולל: כוסות, צלחות, סכו"ם לצד מקום אחסון. "SPRINGTIME’' עדיין לא נמכר להמונים אבל כנראה שזה יקרה לקראת האביב. בינתיים אתם מוזמנים לעבור את החורף ולהמשיך לעקוב אחרי המוצר באתר החברה.

אופניים שולחן ירוק
פותחים שולחן בחיק הטבע | צילום: www.bloondesign.com
אופניים ארגז ירוק
סוגרים ונוסעים | צילום: www.bloondesign.com

בחמישייה הקודמת: כרית לתנומה במשרד ומייבש לק מעוצב
וגם: כאן תמצאו עציץ לתלות על האופניים