אומרים שאם אתה לא קומוניסט כשאתה בן 20 - איך לך לב, ואם אתה עדיין קומוניסט כשאתה בן 30 - אין לך מוח. ואנחנו אומרים שאם הרשימה הזאת מוכרת לך מהדירה שלך - אין לך טעם.

בגיל העשרה ובשנות העשרים ההוללות רוב הגברים אחראים לזוועות אסתטיות קשות. חוסר מודעות עיצובי משווע. זה בסדר, כולנו היינו שם. החוכמה היא ללמוד מהטעויות המביכות ולהמשיך הלאה. להשאיר את דירת הרווקים המצ'וקמקת בפלורנטין מאחור. רטרו, וינטג', נוסטלגיה - זה טוב ונחמד, אבל יש פריטים שפשוט לא עוברים את מבחן הזמן. כאלה שהם חלק מהעבר שלכם אבל אסור שימשיכו להיות חלק מהעתיד שלכם. אז גברים חסרי מודעות, תעזרו לנו לעזור לכם ופשוט תקראו את הרשימה הבאה (אזהרה: המראות קשים לצפייה).

עוד בערוץ עיצוב הבית:

נורת לבה

כשהיית בן 16 והתחלת ללכת עם שרוואלים ועישנת ג'וינט בפעם הראשונה בחיים שלך, חשבת שמנורת לבה זוהרת בחושך זה הדבר הכי פסיכדלי ומגניב שחייב להיות לך בחדר. עם השנים אנחנו מקווים שהבנת שזה פריט עיצובי לגיטימי בערך כמו ששרוול זה פריט אופנתי לגיטימי.

עד 30, מנורת לב  (צילום: Shutterstock)
מנורת לבה. לא לגיטימי | צילום: Shutterstock

לוכד חלומות

זוכרים את הקורים המכוערים להחריד האלה שתליתם על הקיר כדי שילכדו את החלומות הרעים שלכם? ובכן, לוכדי הסיוטים של אתמול הם הסיוט האסתטי של הווה.

עד 30, לוכד החלומות (צילום: Shutterstock)
לוכד חלומות. סיוט אסתטי | צילום: Shutterstock

באנג

באנג זה ללא ספק דבר מדהים. כלומר, אם אתם בקטע של לשבת בלילה בגינות ולקוות שסיירת השיטור העירוני לא תגיד אתכם להורים. בגיל מסוים החזקת באנג בחדר היא סמל למרדנות בריאה, אבל בגיל שלכם זה סמל לכך שאתם כנראה עדיין עובדים כשליחים בדומינוס.

עד 30, באנג (צילום: Shutterstock)
באנג. יותר אלגנטי לגלגל | צילום: Shutterstock

לונגי

זוכר שחזרת לארץ אחרי שעפת על הטיול-אחרי-צבא שלך בהודו, וחפרת לחברים איך צריך לקחת הכל באיזי בזמן שרבצתם ב"זולה" שלך (כלומר במרפסת בבית של אמא)? אנחנו מקווים שהפנמת מאז שהלונגי ששמרת מהתקופה המעיקה הזאת שלך תופס כיום מקסימום לרביצה בים.

עד 30, לונגי (צילום: Shutterstock)
לונגי. רק על חוף הים | צילום: Shutterstock

פוף

הוא נוח, נייד, רב-תכליתי וצבעוני, אבל יותר מכל – הוא מיותר. זה גם אף פעם לא מראה מלבב לראות אדם מבוגר משתרע עליו. משהו שם לא עובד. וחוץ מזה, מתישהו ייפרע בו חור ואתם עוד תקללו את הכדורים הקטנטנים שיתפזרו לכם בסלון. אז יאללה, פוף וגמרנו.

עד 30, פופים (צילום: Shutterstock)
פופים. לא מראה מלבב | צילום: Shutterstock

מיטת פוטון

משהו במיטת פוטון משדר: אני לא בתול! אבל אנחנו מקווים שבגיל 30 כבר אין לכם צורך להעביר את המסר הזה. אז גם אין לכם צורך במיטת הפוטון המביכה הזאת. מה גם שזה לא טוב לכאבי הגב הטורדניים שבטח כבר התחלתם להרגיש.

עד 30, מיטת פוטון (צילום: Shutterstock)
מיטת פוטון. מביכה | צילום: Shutterstock

הפוסטר של פינק פלויד

אם יש פריט אחד מהרשימה הזאת שהוא באמת, אבל באמת, בלתי קביל, זה אותו פוסטר מפורסם של פינק פלויד, שכבר מזמן הפך לסמל הסחיות האולטימטיבי. האמת, שגם בגיל 16 הוא היה כל כך לא קול. וחוץ מזה, רוג'ר ווטרס עוכר ישראל! אז מהר לקרוע.

עד 30, פוסטר של פינק פלויד (צילום: Shutterstock)
פוסטר של פינק פלויד. תתקדמו | צילום: Shutterstock

חרקים מפלסטיק

יו, איזה צחוקים! שמת ג'וק מפלסטיק על הכתף של החברה שלך והיא נבהלה רצח! נוט. זה אף פעם לא באמת עבד, והיום יותר מתמיד זה הזמן להיפרד. אז תארוז את החרקים שלך ושחרר אותם לחופשי יחד עם הנעורים שלך.

עד 30, חרקים מגומי (צילום: Shutterstock)
חרקים מגומי. לא מצחיק | צילום: Shutterstock

לוח שעם

בגיל מסוים לוח שעם עזר לכם להרגיש כמו מבוגרים, עם מטלות, משימות פתקים וסיכות קטנות שנהנתם לנעוץ בחשיבות עצמית. אבל מה לעשות, בעידן הסמארטפונים אין לו יותר שימוש, מלבד נוסטלגיה לעידן אנלוגי יותר של העולם ותמים יותר שלכם.

עד גיל 30, לוח שעם (צילום: Antonov Roman, Shutterstock)
לוח שעם. נוסטלגיה אאוט | צילום: Antonov Roman, Shutterstock

מגבת עם השם שלכם

עד גיל מסוים זה יכול להיות חינני ואפילו חמוד לצאת מהמקלחת ככה, אבל כשאתה מתחיל להקריח ולהכריס ואתה מתהלך בבית עם מגבת שהשם שלך מתנוסס עליה בגאון בפונט מכוער, יש לזה כבר וייב נרקיסיסטי. נכון שאמא רקמה את זה במיוחד בשבילך, אבל אתה כבר לא גר עם אמא, זוכר?

עד 30, מגבת (צילום: Shutterstock)
מגבת עם שם. וייב נרקיסיסטי | צילום: Shutterstock

אמא

אתה כבר לא גר עם אמא, כן?

עד גיל 30, אמא (צילום: Poznyakov, Shutterstock)
הגיע הזמן להיפרד | צילום: Poznyakov, Shutterstock

>> 8 טיפים שישדרגו פלאים את דירת הרווקים