יש לא מעט סיטואציות מציקות בחיי היומיום, אחת המוכרות שבהן היא החיפוש אחר המפתחות, השפתון, הטלפון הנייד או העט עמוק בתוך התיק. תשמחו לשמוע שמעכשיו יש פתרון. צמד המעצבים מסטודיו Kawamura Ganjavian שממוקם בספרד ובשוויץ עיצבו את מנורת הקנגורו (Kangaroo Light). השניים, שייסדו את הסטודיו לעיצוב Banana Things, פרסמו את המוצר בקיק סטרטר בניסיון לממן את המנורה הגמישה הזוהרת שתאיר את תחתית התיק שלכם. 37 יום נותרו עד סיום הקמפיין, ובינתיים המוצר רשם סכום של 12,838 לירות שטרלינג (756,561 שקלים) ושואף להגיע ל-50,000 לירות שטרלינג (294,298 שקלים).

לגרום לשגרה להיות משעשעת

הסטודיו, המוכר בעיקר בזכות העיצוב המשעשע שלו של כרית היענה, יצר את מנורת הקנגורו כחלק משיתוף פעולה עם מגמת היזמות באוניברסיטת בנגור (Bangor) בבריטניה. "השם לעיצוב הגיע מהרעיון שבעולם החיות כיס של קנגורו כמעט זהה מבחינת סגנון העיצוב לתיק יד", סיפרו המעצבים ל- Dezeen.

בשלב האבטיפוס הנוכחי למנורה יש 24 נורות LED והיא פולטת אור צהוב ורך ומאירה את תחתית התיק או התרמיל. "העיצוב הגיע מבחינה של אנשים בחיי היומיום וניסיון למצוא דרך לגרום לשגרת החיים שלהם להיות משעשעת ופרקטית יותר", סיפרו. "כולנו היינו במצב שבו חיטטנו ללא הרף בתיק, בזבזנו זמן ופשוט לא מצאנו את מה שחיפשנו. החלטנו שמנורה זוהרת שתהיה גמישה דיה להתקפל ולהתעצב בהתאם לחיי המשתמש היא התשובה".

מנורה לתיק (צילום: kickstarter.com)
לא צריך יותר טלפון שיעזור לכם למצוא את הטלפון. מנורת הקנגורו | צילום: kickstarter.com

מנורה לתיק (צילום: kickstarter.com)
המנורה לתיק עשויה חומר גמיש שמאפשר לקפל אותה ותופסת מעט מקום בתיק | צילום: kickstarter.com

מתכון לארוחה רומנטית

אפשר לכוון את המנורה כך שתידלק או תכבה על ידי נגיעה. מד תאוצה המובנה בה מציע מגוון רחב של מצבים, כולל אפשרות ללפף את הנורה סביב ספר לקריאה או פונקציה להגברת עוצמת האור. "למנורה יכולים להיות שימושים רבים, מתאורה לקריאה ועד יצירת אור רומנטי לארוחה", סיפרו בסטודיו.

מנורה לתיק (צילום: kickstarter.com)
מתחברת בקלות לטעינה מחדש | צילום: kickstarter.com

מנורה לתיק (צילום: kickstarter.com)
מנורה אחת ושימושים רבים לה. מהאפשרות לעיקום המנורה סביב ספר ועד סיפוק אור רומנטי לארוחה | צילום: kickstarter.com

המנורה מעוצבת בצורת משושים ומכוסה בגומי רך בעל חריצים המאפשרים לקפל אותה לשניים כך שתתפוס שטח קטן ככל האפשר בתוך התיק. שכבה שמגנה מפני מים עוטפת את החלק החיצוני של המנורה, והיא מופעלת על ידי בטריית ליתיום ומספיקה לשעתיים וחצי של אור. כאשר הבטרייה אוזלת מטעינים אותה על ידי חיבור כבל USB בין פתח שיוצא מאחד המשושים אל המחשב. אם הסטודיו יגיע לסכום המיוחל, תוכלו להשיג לכם אחת כזאת בשלל אתרים, כולל Studio Banana.

מנורה לתיק (צילום: kickstarter.com)
מנורה לתיק, כי לא נמאס לכם לבזבז את הזמן בחיפושים? | צילום: kickstarter.com

_OBJ