העתק הדבק לפעם הבאה שמישהו מיקיריכם חוגג יומולדת: התליון האל-זמני שמאחסן בתוכו תמונה הפך על ידי הסטודיו לעיצוב artefact לתליון דיגיטלי חכם בשם "Purple", שבאופן אלחוטי ביותר ישאב מהרשתות החברתיות (פייסבוק, אינסטגרם ואפילו מסמסים) את התמונות שאתם רוצים לנצור קרוב ללב, וזאת בלי להטריד אותנו בהודעות ושאר הצקות חברתיות.    

עוד באתר לעיצוב הבית:

סטייל ורגישות

בכך שילב הסטודיו בין צורפות ובין עיצוב תעשייתי, בין טכנולוגיה ובין קלאסיקה. "התליון מתאים לאישה המודרנית בסטייל וברגישות אך עומד בפני התחלפות הטרנדים הזריזה ומעל הגאדג'טים האחרים, בשל החומרים שממנו הוא עשוי – פלטינה, כסף, זהב ונחושת", מספרים בסטודיו.

לתליון, אם תהיתם, אין שום יציאת יו.אס.בי. כדי לטעון אותו מניחים אותו בקערת טעינה מקרמיקה בגבו השחור או החלבי, ממש כמו בקופסת תכשיטים.

"אנחנו מקווים שזה יהיה מקרה מבחן לאופן שבו האופנה ותעשיית הטכנולוגיה צריכות להשלים זו את זו כדי ליצור פריטים משמעותיים", אמר אמיליה פלביבה מ- Artefact ל"Dezeen", והוסיף "אנחנו חושבים על התליונים קודם כעל תכשיטים, הטכנולוגיה באה רק אחר כך. התליונים נועדו לעבור בירושה, לא להציף אותנו בהודעות. הם משתמשים בטכנולוגיה כדי להזכיר לנו את מה שחשוב".

עם זאת, אל תמהרו להוציא את הארנק, בינתיים מדובר בקונספט בלבד והמוצר עדיין לא זמין לרכישה. במהרה בימינו.   

תליון דיגיטלי (צילום: Artefact )
האופנה ותעשיית הטכנולוגיה צריכות להשלים זו את זו | צילום: Artefact
תליון דיגיטלי (צילום: Artefact )
לנצור קרוב ללב | צילום: Artefact
תליון דיגיטלי (צילום: Artefact)
פלטינה, כסף, זהב ונחושת | צילום: Artefact
תליון דיגיטלי (צילום: Artefact )
משתמשים בטכנולוגיה כדי להזכיר לנו את מה שחשוב | צילום: Artefact
_OBJ_OBJ