כשבני הזוג הבריטים ג'יימי ואמילי פארו שבו לביתם בהולביץ', לינקולנשייר, שבאנגליה מירח הדבש שלהם, הם בטח קיוו לחלוץ נעליים ולהישכב על הספה מול הטלוויזיה. מה שבטוח הוא שהם לא ציפו לגלות את ביתם מכוסה כולו בפתקיות דביקות שיצטרכו להסיר. ליתר דיוק, 14 אלף פתקיות דביקות.

פתקיות (צילום: צילום מתוך יוטיוב)
רק החתול התחבא בזמן | צילום: צילום מתוך יוטיוב
פתקיות (צילום: צילום מתוך יוטיוב)
פתקיות | צילום: צילום מתוך יוטיוב

עוד באתר לעיצוב הבית:

רק החתול לא הודבק

הרעיון הקונדסי היה של חברם פול סטנלי, שהחליט לשעשע את בני הזוג ולפרסם את תגובתם ביוטיוב בעזרת מצלמה נסתרת. נראה שרק החתול של בני הזוג הצליח להתחבא בזמן לפני שהדביקו גם אותו, שכן סטנלי לא חסך בפתקיות וכיסה לא רק את קירות הדירה אלא גם את כל הרהיטים, הרדיאטורים ואפילו את פנים מכונת הכביסה.

שמונה שעות עמלו סטנלי וחבריו, שקיבלו מפתח לדירה כדי להאכיל את החתול בהיעדרם. לפני שעזבו את הדירה השאירו החברים מצלמה נסתרת בכניסה לבית.

3,000 בלונים

בני הזוג פתחו את דלת ביתם וגילו שהדירה כולה כוסתה בפתקיות צהובות. "זה מטורף!", אמרה אמילי, שגילתה שפתקית אפילו נדבקה לכף רגלה. "כמה כסף הם בזבזו על פתקיות דביקות, לעזאזל?" אחרי שסקרו את הדירה וגילו פתקית שעליה נכתב "כל כך מצטערים" על הטלוויזיה, וכן ראו שכל כוס במטבח כוסתה גם היא בפתקית, החליטו לקבל את המצב בהומור. "זה נראה די נחמד בצהוב", נשמעת אמילי בסרטון אומרת לבעלה בצחוק. "האם כדאי שנעצב מחדש את הדירה?"

אם נראה לכם שהתגובה של השניים מעט צוננת למצב הדי מטריד, הביאו בחשבון שהשניים ידעו מראש שחבריהם השובבים בהנהגתו של סטנלי ינצלו את ההזדמנות למתוח אותם, זאת משום שהם ביצעו מעשה קונדס בשנה שעברה – הם ניפחו 3,000 בלונים במשך 14 שעות עבור זוג חבריהם ששבו הביתה. "להגיד את האמת, די ציפינו לחזור הביתה למשהו", סיפרה אמילי לדיילי מייל. "זו לא הפעם הראשונה שהחברים שלנו עושים משהו כזה".

אמילי וג'יימי הסירו את כל הפתקיות במשך שעתיים וחצי. "לא היה פה שום נזק אמיתי. זה היה קצת כיף בלתי מזיק", אמרה בסלחנות והוסיפה, "אני לא חושבת שאף אחד מהחברים שלנו ירצה להתחתן עכשיו". 

פתקיות (צילום: צילום מתוך יוטיוב)
פעם היה כאן מטבח | צילום: צילום מתוך יוטיוב
פתקיות (צילום: צילום מתוך יוטיוב)
שעתיים וחצי עבודה להסיר | צילום: צילום מתוך יוטיוב