LIVING
LIVING

קלאסי, מודרני ומה שביניהם: 3 הצעות לסידור שולחן החג

פסח כבר ממש מעבר לפינה ולנו יש כמה הצעות מעניינות לסידור שולחן הסדר, כאלה שיכניסו לבית הרבה צבעים חדשים וניחוחות מרעננים של אביב. מוכנים?

נועה קליין | בשיתוף שקל | mako | פורסם 12/03/20 09:55 

סוף סוף האביב מגיע אלינו ואיתו פסח. זמן נפלא להשיל מעצמנו את החורף האפרורי והלא נגמר ולהתחדש, להכניס קצת צבעים חדשים הביתה, כלים חדשים ורעיונות חדשים לסידור שולחן פסח מושלם. ובגלל זה אנחנו פה, כדי לתת לכם טעימה מהאביב ורעיונות מלאי השראה לשולחן סדר כל כך יפה שיהיה שיחת הוואטסאפ המשפחתי.

הפקת שולחן לפסח
צילום: דנה גור

נתחיל בשולחן הראשון, עם דגם צלחות חגיגי ומושלם לחג. דגם PORTOFINO החדש של CORELLE מבית קורנינג עם עיטורי פרחים כחולים, הוא מרגיש כמו חופשה כפרית. כל צלחת בסט מעוטרת בזר פרחים בדגם שונה וכשעורמים אותן אחת על גבי השניה נוצרת דוגמה שהיא חגיגה לעיניים.

הפקת שולחן לפסח
צילום: דנה גור

את הדגם הזה אפשר לשלב בשולחן עם אלמנטים אתניים, ביתיים או אפילו רטרו, אבל אנחנו החלטנו דווקא לשלב אותו בשולחן שמשלב קלאסיקה ומודרניות, כמו למשל הסכו"ם מדגם SIRE מבית סלווינלי בעל עיטורים קלאסיים וגימור נירוסטה מבריק.

הפקת שולחן לפסח
צילום: דנה גור

לצד הצלחות קיפלנו מפיות תחרה לבנות בצורת פפיון והשחלנו אותן בחבק מפיות MOON מנירוסטה שהוא לא רק יפה אלא חכם, הוא גם מחזיק מפיות וגם מחזיק כרטיסי שם לסמן לאורחים שלכם היכן מקומם ליד השולחן.

הפקת שולחן לפסח
צילום: דנה גור

ואפילו לצלחת הסדר נתנו תרגום חדש ומודרני: על מעמד שתי קומות עם אגרטל Fontaine סידרנו את צלוחיות והברכות, וככה יצרנו צלחת סדר יפה ומקורית וגם הוספנו גובה ורושם לשולחן. כדי להשלים את המראה החגיגי והכסוף השתמשנו גם באגרטלי BELLE ובצלוחיות הגשה מדגם BOLB בצורת טיפה מנירוסטה.

הפקת שולחן לפסח
צילום: דנה גור

בסידור השולחן השני רצינו לאתגר את הקלאסיקה של שולחן הסדר ודווקא לפנות לסגנון מודרני, אורבני. בחרנו את סט הצלחות VIVID SPLASH, המעוטר בכתמי צבע בשילוב גוונים יפייפה של כחולים, ניוד ואדום.

הפקת שולחן לפסח
צילום: דנה גור

כטוויסט למפה הלבנה הקלאסית פרסנו מפה בגוון ורוד בלאש, ועליה סידרנו פלייסמטים בצורת משושה עם טקסטורות של בטון ושיש שהכנו בעצמנו.

הפקת שולחן לפסח
צילום: דנה גור

כדי להדגיש את היופי והניקיון הצורני של הצלחות בחרנו סכו"ם מדגם PRINCESS ICE של סלווינלי. הסכו"ם בעל קווים נקיים ואלגנטיים וגימור כסוף מט.

הפקת שולחן לפסח
צילום: דנה גור

להשלמת המראה האורבני בחרנו אביזרים בעלי צבע בטון, כמו אגרטל BALOON בו שמנו פרחי פיוני שנותנים צבע נפלא וריח נהדר, ועל השולחן פיזרנו צמחי אוויר שנותנים נקודות צבע ירוקות.

הפקת שולחן לפסח
צילום: דנה גור

ולבסוף, השולחן השלישי הוא לאוהבי הבוהו-שיק אוריאנטלי. השולחן הזה מתאים לסדר עצמו אך גם לארוחת הצהריים שלמחרת. לשולחן זה בחרנו לא דגם אחד אלא שניים- AMALFI AZUL ו-TRRAZZO ORANGE, כי כמו בחיים לפעמים קשה להתחייב דווקא לדגם אחד ולכן כיף לבחור שני דגמים מושלמים, האחד אתני על-זמני יותר והשני הכי טרנדי וקולי. ביחד נוצר מראה עשיר של מיקס אנד מאץ'. עירבבנו בין הדגמים ונוצר משחק מקסים של טקסטורות.

הפקת שולחן לפסח
צילום: דנה גור

את הצלחות הנחנו על פלייסמטים מקש על שולחן עץ חשוף, ולצד הצלחות יצרנו כיסים ממפיות לבנות, בהם הנחנו את הסכו"ם המהמם SIRE DEMONDE עם מראה וינטאג'י מקסים. את המפיות קשרנו עם חוט רפיה ועין נגד מזל רע.

הפקת שולחן לפסח
צילום: דנה גור

את מרכז השולחן הצפנו בריחות וצבעים, פיזרנו תפוזי דם קטנים וקלמנטינות, ביניהם הנחנו עציצים של סוקולנטים קטנים במגוון צורות וטקסטורות, איצטרובלים ומחטי אורן שמפיצים ריח נפלא של אביב. את צלחת הסדר עצמה הנחנו על מגש עץ חשוף, השתמשנו באחת הצלחות המעוטרות מדגם AMALFI AZUL ועליה צלוחיות קטנות עם ברכות הסדר.

הפקת שולחן לפסח
צילום: דנה גור

אנחנו מוכנים כבר להתחדש, ליהנות מהאביב ומפסח ומאחלים לכולכם חג שמח!

כלים: צלחות קורל מבית קורנינג, להשיג אצל שקל – בית מותגים, רחוב הבונים 2, רמת גן. או בחנויות כלי הבית המובחרות והמשווקים המורשים.

 

 

תגובות סגור
...טוען
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן