השבוע בסימן קומפקטיות מצאנו לכם מבחר מוצרים חדשים ויפים שיחסכו לכן זמן, מקום ומאמץ. מוצר אחד שמתפקד גם ככורסה וגם ככיסא, מכלי פלסטיק שיחסכו לכם זמן עבודה במטבח, אולר שוויצרי שמתפקד כמעט כמו מטבח שלם, כורסה שמשמשת גם ככרבולית נעימה ועוטפת ללילות הקרירים וגם גופי תאורה בעלי נוכחות שתופסים מעט מקום בחדר.

עוד בערוץ עיצוב הבית:  

כיסוי כורסה: הכורסה שתעטוף אתכם

אתם יושבים בערב בסלון, הרוח הקרירה נכנסת פנימה ואתם מרגישים צורך להתעטף בשמיכה נעימה. דמיינו שבמקום לחפש בארונות את הכרבולית תוכלו להתעטף בבד קווילט כיפי שנמצא שם לשירותכם בכל עת. מעצבת המוצר Kseniya Alferova יצרה את Cole, כורסה מעוצבת ויפה בגוני ורוד ואפור עם שתי כנפי בד רכות, כשאינן בשימוש הן חלק בלתי נפרד מעיצוב הכורסה ובעת הצורך יתפקדו כשמיכה שתעטוף אתכם בחמימות. כמה פשוט, ככה מפנק.

כורסה מושלמת ללילות הקרירים (צילום: יחסי ציבור)
כורסה מושלמת ללילות הקרירים | צילום: יחסי ציבור
שמיכת קווילט עוטפת ונעימה (צילום: יחסי ציבור)
שמיכת קווילט עוטפת ונעימה | צילום: יחסי ציבור

דו ממדי: גופי התאורה של ערן פורת

ערן פורת הוא מעצב רב תחומי שעוסק גם בעיצוב גרפי, במיתוג ובחוויית משתמש וגם בעיצוב מוצר. את העולם הדו ממדי של תחום הגרפיקה הוא אוהב לחבר יחד עם חומרים בתלת ממד ולחקור את הקשר ביניהם. מכאן נולדה סדרת גופי התאורה שלו FlatLight, המשלבת תהליכי ייצור חדשים ומסורתיים ועשויה מברזל ומעץ. היא מאופיינת בקו מינימליסטי ובצורניות גאומטרית המקיפה את הנורה. כחלק מהסדרה עוצבו גופי תאורה בצבעים ובגימורים שונים המותאמים לאזורים שונים בחלל, וניתן לשלב כמה גופים ליצירת מקבץ אקלקטי וייחודי. מחיר: 430-850 שקל, להשיג: בחנות האטסי ובגלריות סאגה ואסופה.

גופי תאורה של ערן פורת (צילום: יחסי ציבור)
גופי תאורה של ערן פורת | צילום: יחסי ציבור
אפשר לשלב מספר גופים ליצירת מקבץ (צילום: יחסי ציבור)
אפשר לשלב מספר גופים ליצירת מקבץ | צילום: יחסי ציבור
השראה מהעולם הדו ממדי של הגרפיקה (צילום: יחסי ציבור)
השראה מהעולם הדו ממדי של הגרפיקה | צילום: יחסי ציבור

שניים במחיר אחד: מכורסה נמוכה לכיסא משרדי

המעבר בין פנאי לעבודה מטושטש היום הרבה יותר מאשר שהיה פעם, בייחוד עבור מי שעובד מהבית. ה-Hybrid הוא כיסא מתכוונן שמותאם לאנשים שאינם רוצים להפריד בין המנוחה לעבודה ובין הסלון למשרד. הוא תוכנן בשני מצבים - במצבו הנמוך הוא מתפקד ככורסה נעימה שמתאימה לקריאה או לצפייה בטלוויזיה, ובמצבו הגבוה מותאם לגובה שולחן סטנדרטי ויכול לשמש ככיסא משרדי לכל דבר ועניין. אם אתם גרים בדירה קטנה ואין לכם מקום לרהיטים מיותרים, זה יכול להיות פתרון מעולה עבורכם. לתמיכה בפרויקט באתר קיקסטארטר כאן.


שני מצבים למגוון שימושים (צילום: יחסי ציבור)
שני מצבים למגוון שימושים | צילום: יחסי ציבור
מכורסה נמוכה לכיסא משרדי (צילום: יחסי ציבור)
מכורסה נמוכה לכיסא משרדי | צילום: יחסי ציבור

קצוץ קטן: כלים לקרש החיתוך

בשגרת היומיום העמוסה קשה לנו למצוא זמן לבשל בכיף ובנחת ולכן מחפשים פתרונות שיסייעו לנו לייעל את העבודה במטבח, לקצר בזמנים ולהקל על עצמנו. ה-ChopTainers הם מכלי פלסטיק שמותאמים לקרש חיתוך סטנדרטי מעץ ומטרתם לקצר את הדרך שבין קרש החיתוך למחבת, לסיר או לתבנית. מקמו אותם לצד הקרש לאיסוף מהיר ונוח של הירקות או של השאריות ופנו מקום לחיתוך של ירקות נוספים, השתמשו בהם לשטיפה מהירה תחת הברז ולהעברה זריזה של חומרי הגלם לסיר הבישול. מחיר: 70 שקל, להשיג: כאן.


מותאמים לקרש חיתוך סטנדרטי (צילום: יחסי ציבור)
מותאמים לקרש חיתוך סטנדרטי | צילום: יחסי ציבור
לפנות מקום לבאים בתור (צילום: יחסי ציבור)
לפנות מקום לבאים בתור | צילום: יחסי ציבור
לקצר את הדרך מקרש החיתוך לסיר (צילום: יחסי ציבור)
לקצר את הדרך מקרש החיתוך לסיר | צילום: יחסי ציבור

מטבח בכף ידכם: אולר שוויצרי למטבח

עוד כלי יעיל שישפר את חוויית הבישול שלכם ויאפשר לכם לבשל ארוחות טובות ומושקעות גם מחוץ לבית. הוא עוצב על ידי Gentlemen’s Hardware בסגנון של אולר שוויצרי וכולל 12 כלים שכל בשלן צריך, ביניהם: סכין, מזלג, כף, פומפייה, קוצץ שום, קולפן, פותחן לקופסאות שימורים ולבקבוקים ועוד. הכלים עשויים מפלדת אל-חלד עמידה ומתקפלים פנימה לתוך מסגרת עץ מעוצבת וקומפקטית. מחיר: 140 שקל, להשיג: כאן.

כדי שתוכלו לבשל גם בחוץ (צילום: יחסי ציבור)
כדי שתוכלו לבשל גם בחוץ | צילום: יחסי ציבור
כל כלי המטבח ההכרחיים בכף ידכם (צילום: יחסי ציבור)
כל כלי המטבח ההכרחיים בכף ידכם | צילום: יחסי ציבור

במדור הקודם: שמיכת תינוק חכמה וסקוץ' פלא
לכל מדורי החמישייה

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק