אנחנו מסיימים את 2017 עם כמה מוצרים שווים במיוחד: רהיטים שייראו לכם בצבע שונה מכל זווית שתסתכלו עליהם, מכסה אוניברסלי שמתאים לכל כלי מטבח, כרבולית שמתאימה את עצמה למשתמש, כלי להתמודדות עם התמכרות לטלפון הנייד ולקינוח סוכריות גומי טריות מישבנו של חד קרן.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

הצבע בעיני המתבונן: רהיטים מחליפי צבעים

סטודיו Orijeen מקוריאה עיצב ארון בגדים ושידה המשנים את צבעם לפי זווית המבט. הרהיטים מעוצבים בקווים מינימליסטיים ומעוגלים המאפשרים לצבע לשחק תפקיד מרכזי בנוכחות של הרהיט בחלל. אפקט שינוי הצבע נוצר בזכות משטח פלסטיק שקוף למחצה, שטוח מצד אחד ומצדו השני עשוי מעדשות קמורות היוצרות אשליה של עומק. התוצאה, המתאפשרת לדברי המעצבים בזכות טכנולוגיות ייצור חדשות, יוצרת אינטראקציה בין המשתמשים לרהיטים ובעזרת מראה פשוט כביכול מובילה לתוצאה מורכבת הנראית שונה מכל זווית. פרטים: כאן.

התמכרות קשה: תחליף לטלפון הנייד

זה לא סוד שכולנו מכורים לטלפון הנייד. נדיר שנצא מהבית בלעדיו ובכל רגע פנוי אנו מושיטים יד לכיוונו כדי לבדוק מה התחדש ברשת, מי שלח לנו הודעה ואילו תמונות אולי פספסנו באינסטגרם. קלמנס שילינגר, מעצב מוצר מאוסטרי, יצר סדרת מוצרים המדמים את התנועות הנפוצות ביותר לשימוש במכשירים ניידים כדי לכוון זרקור לתופעת ההתמכרות הזו ולנסות למצוא לה פתרון. את התנועה הוא מדמה באמצעות חרוזים בהירים הבולטים ממבנה המכשיר השחור והפשוט. כך, במקום לשלוח יד לכיוון המכשיר הנייד תוכלו מדי פעם להסתפק בתחליף האנלוגי. מחיר: 807-765 שקל, להשיג: כאן.

החמישייה 25.12 (צילום: Klemens Schillinger)
צילום: Klemens Schillinger

במדור הקודם: מיטת צ'ינצ'ילה מחבקת

לכל מדורי החמישייה

ואן סייז: מכסה אוניברסלי

אולי בחיים לכל סיר יש מכסה אבל במטבח שלנו זה לא בדיוק המצב. יש כלים שהמכסה שלהם נעלם באופן מסתורי ואחרים שמראש מגיעים נטולי מכסה שישלים אותם. ה-Unilid פותר את הבעיה ומאפשר לאחסן אוכל מוכן ומוצרי מזון לאורך זמן. הוא עשוי מחומר גמיש שמתאים את צורתו לכל כלי, ואפילו לחצאי פירות, כמו אשכולית. בחלקו העליון שילבו המעצבים פקק מסתובב שמאפשר לסמן ממתי התכולה ואפשר להכניס אותו לתנור ולמיקרוגל ללא חשש. הוא נמכר בסט של חמש יחידות בגדלים שונים, בצבע לבן או תכלת. מחיר: מ-52 שקל לסט, להשיג: כאן.

החמישייה 25.12 (צילום: kickstarter)
צילום: kickstarter

החמישייה 25.12 (צילום: kickstarter)
צילום: kickstarter

זה פנטסטי: מתקן לסוכריות בצורת חד קרן

אם תמיד תהיתם מה יוצא לחד הקרן מהישבן, למוצר הזה יש תשובה בשבילכם: סוכריות גומי צבעוניות. טרנד חדי הקרן כנראה ימשיך ללוות אותנו גם השנה ולהוסיף המון קסם, צבע, שמחת חיים ואווירת פנטזיה לחיים שלנו. במקרה הזה מדובר בכלי לסוכריות שבכל לחיצה קלילה יוציא סוכריה צבעונית מישבנו של חד הקרן. קסום, כבר אמרנו? מחיר: 42 שקל, להשיג: כאן.

החמישייה 25.12 (צילום: firebox)
צילום: firebox

החמישייה 25.12 (צילום: firebox)
צילום: firebox

<< רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

קר שם בחוץ: הכרבולית האולטימטיבית

מצאנו את החבר הכי טוב שלכם לתקופת החורף: ה-Tuck, מוצר שהוא הרבה יותר מסתם שמיכת צמר חמימה. היא עוצבה מתוך מטרה לשכלל את פיסת הבד המרובעת והשימושית, וכוללת כיס המאפשר לחמם את כפות הרגליים וגם חורים שדרכם אפשר דווקא לאוורר אותן בקלות. כשהופכים אותה אפשר להתעטף בה בזמן שמסתובבים בבית בלי להחזיק אותה, וכובע מובנה ישמש כקפוצ'ון. את הטלפון הנייד ואביזרים נוספים תוכלו לשמור בכיסים הפנימיים ואפילו תוכלו לקפל את השמיכה כולה ולהפוך אותה בקלות לכרית. מחיר: מ-94 שקל, להשיג: כאן.

Tuck - The Ultimate Comfort Companion - Kickstarter Video from Cody Lewis on Vimeo.

החמישייה  25.12 (צילום: kickstarter)
צילום: kickstarter
החמישייה  25.12 (צילום: kickstarter)
צילום: kickstarter

החמישייה  25.12 (צילום: kickstarter)
צילום: kickstarter