משטח להפשרה מהירה של מוצרי מזון הוא בדיוק מה שאנחנו צריכים כשאנחנו שוכחים - שוב - להוציא את הבשר מהמקפיא. נשמח גם להצטייד בתמנון חמוד שיעזור לנו לסחוט מיץ טרי, לחבר קליפס מאיר לתיק כשאנחנו יוצאים בחושך ולהכניס לארנק כרטיס רב תכליתי. לעומת זאת, שק שינה דמוי מכנסיים הוא אולי לא הפריט הכי יעיל, אבל הוא בהחלט מקורי. 

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

צפויה הפשרה: משטח להפשרה מהירה

מחיר: מ-117 ש"ח, להשיג: כאן

זה קורה לכולנו – אנחנו מתכננים להכין שניצלים אחרי העבודה, ואז אנחנו מגיעים הביתה ומגלים ששכחנו להוציא את הבשר מהמקפיא. ובכן, יש פתרון: משטח להפשרה מהירה YT Touch שמתכנניו מבטיחים לקצץ בחצי את זמן ההפשרה של בשר, עוף ודגים. המשטח עשוי מאלומינים מצופה אמייל ויש בו חורים שדרכם נוזלי ההפשרה מטפטפים למגש הפלסטיק המצורף.

משטח להפשרה מהירה3 (צילום: קיקסטארטר)
משטח להפשרה מהירה3 | צילום: קיקסטארטר
משטח להפשרה מהירה2 (צילום: קיקסטארטר)
משטח להפשרה מהירה2 | צילום: קיקסטארטר

בכוח הזרוע: סוחט פירות הדר ידני

מחיר: 52 ש"ח, להשיג:  כאן

קשה לחשוב על קשר בין תמנונים ופירות הדר, אבל בחברת OTOTO הישראלית הצליחו. סוחט פירות ההדר הידני החדש של החברה עוצב בדמות יצור הים, ומלבד המראה החמוד – הדוגמה המפותלת של שמונה הזרועות מקלה על האחיזה ועל סחיטת המיץ.

A post shared by OTOTO Design (@ototodesign) on

A post shared by OTOTO Design (@ototodesign) on

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

הכי קשוח שלנו: כרטיס הישרדות

מחיר: 60 ש"ח, להשיג: כאן

אולר כרטיס, שכל גודלו כגודל כרטיס אשראי, כולל מספר בלתי נתפס של שימושים – מפותחן בקבוקים ועד פינצטה, מפנס ועד עט. וכאילו לא די בפריט עצמו כדי להעיד שהנושא אותו הוא קאובוי עירוני, אדם הערוך לכל מקרה חירום, בלנד רובר הגדילו ועיצבו אחד בצורת דגם הדיפנדר האיקוני. הכרטיס הרב תכליתי עשוי פלדת אל חלד וכולל 11 כלים, בהם פותחן ומפתח ברגים/

A post shared by Offroad-Adventures (@offroadadventures.eu) on

שנינו יחד וכל אחד לחוד: שק שינה

מחיר: 1,200 ש"ח, להשיג: כאן

לא ברור לנו על איזה צורך בדיוק המוצר הזה בא לענות, אבל הוא קיים והוא סופר חמוד: חברה יפנית עיצבה שק שינה בצורת מכנסיים המיועד לשני אנשים – כל אחד מכורבל במכנס אחד. שק השינה מרופד בבד פלומתי מחמם והחורים בחלק הקדמי מאפשרים להוציא את הפנים ולהשאיר את הראש מחומם. אם התחממתם מדי – אפשר לפתוח את צדי שק השינה, ואם אתם מעוניינים דווקא להתהלך בשניים – אפשר לפתוח את קצה המכנסיים ואפילו לרקוד.

מכנסי שק שינה (צילום: felissimo)
מכנסי שק שינה | צילום: felissimo

במדור הקודם: אל תלכו לירקן בלעדיהן: שקיות רב פעמיות לירקות

לכל מדורי החמישייה

אור הירח: פנס לביש

מחיר: 125 ש"ח, להשיג: כאן

קליפס מאיר עגול המשפר את הנראות של המשתמש בחושך בזמן פעילויות כמו ריצה, רכיבה על אופניים והליכה. הוא נקרא Eclipse (ליקוי) בגלל צורתו – כפתור ההפעלה הותקן על פני חצי מהעיגול, כדי להקל את הגישה אליו, והחצי השני מאיר.

A post shared by BOOKMAN (@bookman) on

A post shared by BOOKMAN (@bookman) on

אפשר לחבר את הקליפס לבגד או לתיק והוא מצויד בשתי נורות לד – אדומה המיועדת להפעלה כשמחברים אותו מאחור, ולבנה המיועדת להפעלה כשמחברים אותו מקדימה. המכשיר יכול לפעול 60 שעות והטענה מלאה, בעזרת כבל USB, נמשכת שעתיים בלבד.