כנראה שאנחנו רעבים, כי שלושה מתוך חמשת המוצרים שלנו השבוע קשורים בצורה כזו או אחרת באוכל - נתחיל בכריות דקורטיביות מעוררות תיאבון, נמשיך במקלות אכילה שמרחפים מעל השולחן לשמירה על ניקיון והיגיינה ונקנח במחבת שמחולקת לחמישה חלקים כדי לבשל מספר מרכיבים ומאכלים במקביל בלי ללכלך את כל המחבתות שיש לכם בבית. וגם - שק למכונת כביסה שיאפשר לכם לכבס את נעלי הספורט שלכם ובלוק נייר יפני שמחביא יצירות אדריכליות איקוניות.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

נטול גלוטן: כריות לחמים

מחיר: 61-43 שקל, להשיג: כאן

אחרי שראינו כריות בצורת סושי, דונאטס וקאפקייקס הגיע תורם של הלחמים לכבוש את ספות הסלון שלנו. אם נמאס לכם מכריות בהדפסים גיאומטריים או פרחוניים, אולי תשקלו לשלב כמה כריות בצורת מאפים ולהוסיף קריצה לא כל כך דיאטטית לדקורציה הביתית. הכריות מגיעות בשלושה דגמים ובשני גדלים כדי שתוכלו ליצור מראה של סלסילת לחמים עשירה על הספה.

החמישייה 23.1 (צילום: aliexpress)
צילום: aliexpress
החמישייה 23.1 (צילום: aliexpress)
צילום: aliexpress

עפים על זה: צ'ופסטיקס מרחפים

מחיר: מ-10 שקל לתמיכה בפרויקט, להשיג: כאן

העולם מתחלק לשני סוגים - אלו שאוכלים עם צ'ופסטיקס ואלו שמתעקשים על סכין ומזלג. בשביל הקבוצה הראשונה פיתחו את הדור הבא של מקלות האכילה, ה-Gravity Chopsticks, מקלות שאפשר להניח על כל משטח בלי לחשוש מלכלוך. המקלות מעוצבים כך שהחלק שבו אוחזים כבד ומעט רחב יותר וקצה המקל שנוגע במזון קל וצר יותר ולכן הוא מתרומם מעל השולחן כאשר מניחים את המקלות. צורת המקלות מרובעת והגימור מעט מחוספס כדי ליצור אחיזה נוחה וקלילה וכדי שלא יחליקו או יתגלגלו על השולחן.

החמישייה 23.1 (צילום: kickstarter)
שומר על היגיינה | צילום: kickstarter
החמישייה 23.1 (צילום: kickstarter)
צילום: kickstarter

יש לי סוד: בלוק נייר פיסולי

מחיר: 408 שקל, להשיג: כאן

חובבי מוצרי הנייר שימו לב, כזה עוד לא ראיתם. בלוק פתקי התזכורת הזה לא נראה יוצא דופן, אך חברת Triad שמייצרת מודלים אדריכליים החביאה בו סוד: עם תלישת הפתקים מתגלים מבנים איקוניים ביפן ובסוף יישאר בידיכם אלמנט פיסולי אסתטי וייחודי לקישוט שולחן העבודה.

החמישייה 23.1 (צילום: Japantrendshop)
מתחיל כדפי תזכורת, הופך לפסל | צילום: Japantrendshop
החמישייה 23.1 (צילום: Japantrendshop)
צילום: Japantrendshop
החמישייה 23.1 (צילום: Japantrendshop)
צילום: Japantrendshop

<< רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

שולחן לחמישה: מחבת מחולקת

מחיר: 206 שקל, להשיג: כאן

ארוחה בריאה, מזינה ומפנקת כוללת בדרך כלל הרבה יותר ממנה אחת, לכן לרוב אנו מוצאי את עצמנו מפעילים במקביל את כל להבות הגז, משתמשים במספר סירים ומחבתות ואחר כך נאלצים גם לשטוף את כולם. ה-MasterPan היא מחבת שמחולקת לחמישה תאים נפרדים שבכל אחד מהם אפשר לטגן מרכיב אחר וכך להכין ארוחות מורכבות ביעילות. התחתית שלה מאפשרת לחום להתפזר באופן שווה בכל חלקיה והיא עשויה מאלומיניום יצוק עם שכבה עליונה שמונעת מהמזון להידבק ומבטיחה ניקוי קל ומהיר.

החמישייה 23.1 (צילום: Fancy)
חוסך שטיפת כלים | צילום: Fancy
החמישייה 23.1 (צילום: Fancy)
צילום: Fancy

במדור הקודם: תכשיטים שהם צעצועי מין

לכל מדורי החמישייה

ריקוד המכונה: לכבס את הסניקרס

מחיר: 51 שקל, להשיג: כאן

בשנים האחרונות הסניקרס חזרו ואף דחקו את נעלי העקב ממסלולי התצוגות. הטרנד משמח אותנו מאוד והגוף שלנו מודה לנו בכל יום שאנחנו בוחרים לנעול סניקרס ולא נעליים שהנוחות אינה התכונה המובילה שלהן. כך שהמוצר הבא שימושי במיוחד: שק המאפשר לכבס את נעלי הספורט בלי לחשוש שיפגעו בפריטים אחרים במכונה.

החמישייה 23.1 (צילום: Fancy)
שק כביסה לסניקרס | צילום: Fancy
החמישייה 23.1 (צילום: Fancy)
צילום: Fancy

את השק, שמתאים בדיוק לזוג נעליים אחד, אפשר להצמיד לדופן מכונת הכביסה והמייבש או פשוט לזרוק אותו פנימה יחד עם יתר הבגדים.