השבוע אנחנו מטפלים בכם גם בתחום הקולינרי, עם מעמדי הביצים המשגעים, השולחן המתקפל והסיר השקוף, וגם מאירים לכם את הבית עם מנורה שאפשר לעצב בכל יום מחדש ופריטי הקרושה המקסימים של שירי ברימר. זה כדאי. 

עוד באתר לעיצוב הבית: 

מעמד ביצים: לוחמי סומו על הבוקר

אחרי ששחר פלג מסטודיו פלג דיזיין, גילה לנו את האביר שיעטוף בחום את הביצה הרכה, הגיע תורן של ביצי ארוחת הבוקר לשנות חזות ולהפוך את שולחן האוכל למעגל לוחמי סומו. הלוחמים,  מגיעים בצבעי אדום ושחור, וישעשעו את הילדים שלכם וגם אתכם. מחיר: 49 שקלים, להשיג: צוהרלה

החמישייה 2.9, ביצי סומו (צילום: סטודיו דן לב)
ישעשעו את הילדים וגם אתכם | צילום: סטודיו דן לב
החמישייה 2.9, ביצי סומו (צילום: סטודיו דן לב)
אדום ושחור | צילום: סטודיו דן לב

סיר שקוף: לבישול צלול

בדיוק כשחשבתם שמגירות המטבח שלכם מלאות, המעצב האיטלקי מסימו קסטגנה (Massimo Castagna) השיק סיר אלגנטי שמאפשר לכם לצפות במזון שלכם בזמן רתיחה ולוודא שהאוכל ייצא בדיוק כמו שאתם רוצים. הסיר השקוף, שתכולתו שמונה ליטרים, עשוי מזכוכית borasilicate צפופה, ומסוגל לעמוד בטמפרטורות גבוהות. הוא ניתן לרחיצה במדיח כלים ואינו מכיל נקבוביות, כך שלא יישמרו בו טעמים מהבישול הקודם. המכסה העשוי פלדת אל חלד נמכר בנפרד. מידות: 20X35X24 ס"מ. מחיר: 200 דולר (714 שקל), להשיג: MoMA Store.

החמישייה 2.9, סיר שקוף (צילום: momastore.org)
סיר שקוף. גאוני | צילום: momastore.org

שולחן ממראה: מי המראה הכי שימושית בעיר?

הבלוג הגרמני Home Story מציע דרך ליצור שולחן מתקפל שמשמש גם כמראת קיר. עם כמה ווים וצירים תוכלו ליצור את הפרויקט המקסים הזה ולהעניק לעצמכם משרד קטן או שולחן איפור לצד מראה. עבור הפרויקט תזדקקו לשני לוחות מעץ במידות 2X60X80 ס"מ, 4 צירי מתכת, מראה בגודל 40X60 ס"מ, שני ווים בצורת האות L, פינים בגודל 6 מ"מ, צבע אקרילי כהה, מברשת, מקדחה עם מכסה עץ 10 מ"מ, מקדחת בטון, ברגים בגודל 60X4 מ"מ, סרטי הדבקה, מד זווית, עיפרון, סרגל ארוך, מסור חשמלי, נייר זכוכית ומקדחה בלי כבלים. את ההוראות כולן תמצאו באתר.

החמישייה 2.9, מראה לשולחן (צילום: homestory.rp-online)
גרסת המראה | צילום: homestory.rp-online
החמישייה 2.9, מראה לשולחן (צילום: homestory.rp-online)
גרסת השולחן | צילום: homestory.rp-online

מנורה מתעצבת: חבקי אותי חזק

המעצבים ההולנדים Margje Teeuwen  ו-Erwin Zwiers יצרו את המנורה האינטראקטיבית המקסימה הזו, העשויה מפלסטיק רב שימושי. המנורה הנקראת Proplamp יכולה להתכווץ ולהימעך כמו חתיכת נייר ולהשאיר סימנים מיוחדים על המוצר, כך שאפשר לעצב אותה בכל פעם מחדש, ואפילו לתת לה חיבוק כדי לייצר צורה של ענן. כדי לרכוש את המנורה, צרו קשר עם הסוכנות המשווקת: oo31 Design.

החמישייה 2.9, מנורה מתחבקת (צילום: proplamp)
המנורה המתחבקת | צילום: proplamp
החמישייה 2.9, מנורה מתחבקת (צילום: proplamp)
מתכווצת ונמעכת כמו חתיכת נייר | צילום: proplamp
החמישייה 2.9, מנורה מתחבקת (צילום: proplamp)
צורה של ענן | צילום: proplamp
החמישייה 2.9, מנורה מתחבקת (צילום: proplamp)
אינטראקטיביות מעוצבת | צילום: proplamp
החמישייה 2.9, מנורה מתחבקת (צילום: proplamp)
סימנים מיוחדים על המוצר | צילום: proplamp

סריגת קרושה: עוצמת הרכות

שירי ברימר מ"אפור- חוטים בצבעים" תכין את הבית שלכם לקראת הסתיו עם שלל עיצובים סרוגים סריגת קרושה. עד לפני כשנה וחצי עבדה ברימר כשכירה בחברת yes, שם ניהלה את תחום השיווק באינטרנט במשך תשע שנים. כעת היא סורגת בחוטי טריקו מוצרים רכים לבית לפי הזמנה – שטיחים, פופים, כריות נוי, סלסילות, כריות רצפה, תחתיות לכלים חמים ואביזרי נוי. כמו כן, היא מדריכה סדנאות לנשים ובנות צעירות. "קוסמת לי העובדה שאני משלבת טכניקה של מאות שנים עם חומר שקיים בעולם מאות שנים ויוצרת משהו חדש", היא מספרת. "והדגש הוא על איכות, ניקיון העבודה ועיצוב עיצוב עיצוב".

בסוף השבוע הקרוב (6-4 בספטמבר) תתקיים מכירה בביתה של ברימר ברחוב שבטי ישראל 56, רמת השרון (ה' 17:00-22:00, ו' 10:00-15:00, שבת 10:00-19:00), ובה תוכלו למצוא גם כלי קרמיקה של עינת נמזוף, תכשיטים של אורית בניזרי ועוגות ופינוקים לשבת מעשה ידיה של עדי באומל דרורי. סלסילות מ-40 שקל; תחתיות לכלים חמים מ-60 שקל, פופים וכריות רצפה מ-200 שקל, שטיחים מ-400 שקל. לפרטים נוספים: "אפור- חוטים בצבעים".

החמישייה 2.9, קרושה (צילום: ליאת מנדל)
שירי ברימר מ"אפור - חוטים בצבעים" | צילום: ליאת מנדל
החמישייה 2.9, קרושה (צילום:  אורלי לנדאו)
מוצרים רכים לבית לפי הזמנה | צילום: אורלי לנדאו
החמישייה 2.9, סיר שקוף
משלבת טכניקה של מאות שנים עם חומר שקיים בעולם מאות שנים
החמישייה 2.9, קרושה
שטיח מפית
החמישייה 2.9, קרושה (צילום: ליאת מנדל)
שטיח קרושה | צילום: ליאת מנדל

 לכל מדורי "החמישייה" הקודמים