הערכות: איקאה, ענקית הריהוט השוודית, מקימה סניף ראשון בעיר תל אביב - כך מדווח "גלובס". מדובר בסניף השישי של ענקית הקמעונאות בישראל, והראשון בעיר תל אביב בשטח קטן יחסית, והוא יוקם בנמל תל אביב בשטח ביתן 11. הסניף ימכור מטבחים ומוצרים נלווים, אך לא את כל מלאי המוצרים של הרשת. 

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

לפני כשנה נפתחה החנות הרביעית של איקאה בארץ בעיר באר שבע בשטח של 22 אלף מ"ר. לאיקאה 403 סניפים ב-49 מדינות. לפי נתוני החברה, מדי שנה מבקרים בחנויות ברחבי העולם 936 מיליון מבקרים, וכ-2.3 מיליארד גולשים מדי שנה מבקרים באתרי איקאה.

לישראל הגיעה איקאה ב-2001 עם פתיחת הסניף הראשון בנתניה. 10 שנים אחרי פתיחת הסניף הוא נשרף והוקם מחדש. ב-2010 נפתחה חנות איקאה בראשון לציון, וב-2014 נפתחה החנות בקריית אתא בקונספט מעט שונה, כחלק ממרכז מסחרי. הסניף הגדול מבין השלושה (לא בפער גדול) הוא ראשון לציון, אחריו קריית אתא, ושלישי סניף נתניה.

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

לאחרונה אמר שוקי קובלנץ' מנכ"ל איקאה ישראל, על רקע היערכות לפתיחת החנות החמישית של איקאה סמוך לבית שמש: "על אף הדיווחים כי איקאה שוודיה וחנויות העולם מפטרות עובדים, איקאה ישראל תגייס עבור פתיחת החנות כ-400 עובדים חדשים. אנו שואפים כי חנות איקאה אשתאול תהיה מהחנויות המובילות בישראל ובעולם".

הכתבה פורסמה במקור באתר גלובס