אי שם ברשימת הפנטזיות שלנו נמצאת גם המשאלה שיום יבוא ונהיה מהאנשים האלה שיש להם את הכישרון לזהות פוטנציאל בפריטים ישנים או כעורים, ואת היכולת והאפשרות לשדרג אותם למשהו מרהיב. או לפחות ממש יעיל ושימושי. מהפכי DIY בבית בדרך כלל נראים לנו תובעניים מדי; משהו שכיף להתפעל ממנו בסרטון אבל אין מצב שנוכל לעשות בעצמנו. בלוגרית אמריקאית בשם מגי מקגאת' החזירה לנו את האמון בעצמנו, וקנתה את ליבנו במייקאוברים מהירים ופשוטים לביצוע.

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> קנה כורסה ישנה במכירת חצר ונדהם לגלות כמה היא שווה

>> איזה מציאה: אספה מהרחוב ספת מעצבים בשווי 8,000 דולר

 

מקגאת' פעילה מאוד ברשתות החברתיות ומציגה את עצמה כ"משפיענית DIY עם הפרעת קשב, הבחורה הזאת שמחפשת רהיטים בזבל או במכירות של תכולת בתים ריקים מאדם". גולשים רבים עוקבים אחר הטיפים והסרטונים שלה, וסרטון אחד כבש אותם במיוחד וצבר כבר 3.7 מיליון צפיות (וזה רק בפייסבוק). "פעם חשבתי שאני לא יצירתית", זו הכותרת שנתנה מקגאת' לסרטון שבו היא מדגימה כמובן בדיוק ההפך. זה נפתח בשדרוג מהיר וקל של מקרר לבן, פשוט ובסיסי. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by maggie mcgaugh (@maggiemcgaugh)

 

בסרטון אחר סיפרה מקגאת' שהתקציב שלה לחידוש המקרר היה 60 דולר (כ-220 שקלים), ובסופו יצא לה פיס טרנדי בסטייל שכמוהו אפשר למצוא היום בלא פחות מ-5,000 דולר. באתר שלה היא גם נתנה קישור לרכישת החומרים שבהם השתמשה. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by maggie mcgaugh (@maggiemcgaugh)

 

מלבד המקרר, מקגאת' מדגימה בסרטון איך היא הפכה כוננית משרדית מתכתית לאדנית פרחים גדולה, שדרגה כוננית מדפים ממוזנחת למהודרת, הקלילה את המראה של שידת מטבח ישנה ומסיבית ויצרה את הפריט החביב עלינו – מתקן לתליית הצינור בחצר בעזרת פסל ראש אייל שנצבע בזהב.

שדרוג מתקן לתליית צינור (צילום: maggiemcgaugh@, facebook)
צילום: maggiemcgaugh@, facebook

אחד הדברים שמקגאת' מחבבת במיוחד זה למצוא פתרונות אסתטיים לדברים בבית ש"באים לה לא טוב בעין". אחד מהם הוא המחבוא המעולה הזה שהיא ארגנה למדפסת הביתית שלה: 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by maggie mcgaugh (@maggiemcgaugh)