אחד הרגעים המייאשים התחזוקת הבית הוא הרגע שבו מסתכלים על ערימת הכביסה הנקייה ובמקום לחוש הישג מכך שסוף סוף אספנו את הבגדים המלוכלכים שהסתובבו בבית והפעלנו את המכונה – אנחנו חשים ייאוש מהמשימה הבאה: הגיהוץ.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> ראינו כבר ריזורטים יפים, עוד לא ראינו כזה 

>> לוד: הוסיפו 250 אלף שקל ושדרגו את דירת הקבלן

אז ברור ששמחנו לגלות שיש שיטה גאונית שבה הבגדים יוצאים מהמייבש ישרים וחלקים ללא צורך בעבודה נוספת. ולא רק שאין צורך במאמץ, גם אין צורך בחומרים מיוחדים. כל מה שצריך זה להכניס למייבש את הבגדים המקומטים בתוספת כמה קוביות קרח. התוצאה היא שבזמן פעולת המייבש נוצרים בו אדים ואלו מיישרים את הבגדים. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Alena Kate Pettitt (@thedarlingacademy) on

 נשמע פשוט, אבל כמו בכל דבר בחיים, הסוד הוא בכמויות, מסבירים באתר homes.nine.com.a. השיטה לא תפעל אם תכניסו למייבש יותר מדי קוביות קרח, או לחלופין יותר מדי פריטים מבדים עבים. אם תכניסו למכונה מכנסי ג'ינס, למשל, סביר להניח שלא תראו תוצאות. לתוצאות הטובות ביותר הכניסו שניים או שלושה פריטי לבוש, רצוי לחים, וכמה קוביות קרח. כוונו את המייבש לטמפרטורה הגבוהה ביותר והפעילו למשך כ-10 דקות.

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

אז בפעם הבאה שבה אתם נזכרים בבוקר שיש לכם ישיבה גורלית במשרד וכל הכפתורים מגולגלות בפינת הארון – לא צריך להתחיל להתעסק עם המגהץ והקרש, אלא רק להוציא קרח מהמקפיא.