האם סוף סוף נמצאה שיטה פשוטה לקיפול סדין עם גומי? אמי דנאטסס פרסמה בטיקטוק סרטון של השיטה הפשוטה של אמה לקיפול סדינים, והסרטון צבר כבר 4.7 מיליון צפיות ברשת החברתית, ועוד מיליוני צפיות בפייסבוק. "תודה אמא, על הטיפ לקיפול סדין עם גומי", כתבה דנאטסס.

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> רמת גן: חניון הבניין הפך לדירת גן משגעת

>> עיצבה בעצמה: הבית המטורף של דוגמנית העל

בסרטון נראית האם כשהיא מקפלת את הסדין כשהוא עדיין תלוי על מתקן "קרוסלה" לייבוש כביסה. האם מקפלת את הסדין מהצדדים כלפי המרכז, ואז מקפלת שוב ליצירת רצועה ישרה. היא מורידה את הסדין המקופל מהחבל, ומקפלת כמה פעמים – והסדין מקופל ומסודר. הסרטון צבר מאות אלפי לייקים ואלפי תגובות. "היא פיצחה קוד שאפילו לא ידעתי שקיים", כתב מגיב אחד, ואחרת כתבה: "אז את לא מגלגלת לכדור ומחביאה בארון?"

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

>> הירשמו לניוזלטר של living

אין לכם מתקן כביסה מתאים? נסו לקפל לפי ההסבר המפורט הזה:

או כך: 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Chantel Mila | Home Tips (@mama_mila_au)

הגולשת Shenanigans_luv@ פרסמה בטוויטר את הפתרון שלה לבעיית קיפול המצעים: היא פשוט מדלגת על שלב אחסון הסדינים לחלוטין. "אני לא יודעת אם אתם רוצים לשמוע את זה, אבל אפשר לשים שניים או שלושה סדינים על המיטה, ופשוט להוריד את הסדין העליון כשהוא מתלכלך במקום לקפל את הסדינים ולאחסן אותם", כתבה הגולשת. השיטה המקורית לסידור המיטה והמצעים עוררה דיון סוער ברשת. חלק מהגולשים התרשמו מהרעיון המקורי, אבל רבים אחרים טענו שהוא "לא היגייני", "דוחה", ו"לא נוח".

אפשרות אחרת היא להסתפק בסט אחד של מצעים לכל מיטה, כמו שעושה הזוג הזה ולדלג על השלב של הקיפול והאחסון בארון. פשוט.