החיפושים אחר המנקה המושלם לבית הגיעו כנראה לסיומם. שירותי הניקיון החדשים שמציעה חברת עיצוב הבית הסינגפורית VEHS אולי לא יבטיחו שהמנקה יגיע בזמן ויקפיד לנקות גם מתחת לספה, אבל הם קובעים סטנדרט חדש לתחום: המנקים הם גברים צעירים ללא חולצות.

במודעה ויראלית שפרסמה החברה לפני יומיים בדף הפייסבוק שלה, היא הכריזה על השקתו של שירות הניקיון HUNKY GUY CLEANING SERVICE - ובמילים אחרות, גברים חתיכים שמנקים את הבית. במודעה נרמז שבזמן שהמנקה עובד, רצוי שבעל/ת הבית ישבו וישגיחו. 

התעריפים, למי שמתעניין, בהתאם לדירות הדיור הציבורי שבהם מתגוררים 80 אחוז מהאוכלוסייה בסינגפור: מ-420 דולר סינגפורי (כ-1,030 שקל) לדירה עם חדר שינה אחד, מ-490 דולר לדירה עם שני חדרי שינה, מ-575 דולר לשלושה חדרי שינה, מ-630 דולר לארבעה חדרי שינה, ומ-700 דולר לפנטהאוז. ללא ספק, תענוג יקר. 

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by VEHS.com (@vehscom)

 

אמנם לפני שבוע היה 1 באפריל, אבל בדף האינסטגרם של החברה החברה הובהר שלא מדובר במתיחה. אבל בהחלט בשירות מוגבל שיינתן רק בסוף השבוע הקרוב, 11-10 באפריל וכל הקודם זוכה. 

VEHS היא חברת עיצוב עם פלטפורמה המאפשרת לגולשים לדפדף בעיצובי בית ולקבל השראה, לבקש המלצות למעצבי פנים וקבלני שיפוץ או להתעמק במאמרים ולעצב לבדם. במקביל לשירות הזמני, שזכה כמובן לתשומת לב רבה, החברה גם הזמינה את הגולשים לתערוכת שיפוצים וייעוצים עם מומחים שתתקיים בסוף החודש.