החודשים האחרונים בבית גרמו לרבים מאיתנו לנקות, לסדר, לארגן מחדש, לצבוע ולשדרג כמעט כל פינה בבית, ולאחרים - לקרוא על זה ולדחות לשלב מאוחר יותר. אבל מתרר שאת אחד הפריטים שאוספים הכי הרבה לכלוך בבית אנחנו נוטים לשכוח לנקות ויעידו על כך הורים למתבגרים ולמתבגרות שבינינו, אנחנו מדברים על מברשת השיער.

בין אם אתם שייכים לקבוצת האנשים שחייבת להסיר באובססיביות את השערות מהמברשת לאחר כל הברשה או אלה שכמה שערות סוררות ממש לא מפריעות להם - כנראה שאתם לא נותנים למברשות השיער ניקוי הגון כדי לנקות את כל החיידקים שמצטברים בהן.

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Olivia Garden International (@oliviagardenint) on

 

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> גאוני: השיטה של הגולשת להיפטר משמן טיגון 

בת ה-12 עשתה מהפך משוגע בבית הוריה בזמן הסגר

לכבס את המברשות בכיור

גורו הניקיון הבריטית סופי הינצ׳ליף פרסמה השבוע את השיטה שלה לניקוי מברשות השיער, וזה כל כך קל שאין סיבה לא לנקות את המברשות לפחות פעם בחודש: התחילו מלהעביר מסרק בין זיפי המברשת כדי לנקות ממנה שאריות שיער, אבק ומה לא. הכניסו את המברשת לכיור או לקערה, וכסו אותה לחלוטין במים חמים, אבל לא רותחים. הוסיפו למים כפית אחת של נוזל כביסה וכפית אחת של חומץ, שלדברי הינצ'ליף משמיד חיידקים. השרו את המברשת שעה בתמיסה – המים העכורים מעידים כמה המברשת הייתה מלוכלכת. הוציאו, שטפו היטב והניחו על מגבת לייבוש.

מברשת שיער  (צילום: mrshinchhome)
פקק של נוזל כביסה וחומץ | צילום: mrshinchhome