מתאכסנים במלון? יש שם פריטים שלא כדאי להשתמש או לגעת בהם, כך ממליצה אישה שלדבריה עבדה בעבר כמנקה במלון ארבעה כוכבים בסרטון שפרסמה בטוויטר. "יש לי סיפורי אימה", היא אמרה בסרטון שכבר צבר כמעט מיליון צפיות.

>> לכל הכתבות בערוץ living 

 >> לא צפינו: הצצה לחדר של אלה לי

>> בזכות האח: אלירז ואילנית שיפצו את הדופלקס

לדבריה, היא לא משתמשת בקנקן הקפה או בכוסות הזכוכית שבחדר המלון. "בדרך כלל המנקה רק שוטפת אותם בכיור בחדר הרחצה ומייבשת בסמרטוט שבו ניקתה את שאר החדר", היא הסבירה.

היא גם לא משתמשת בכלים לקרח, מכיוון שאנשים משתמשים בהם כ"כלי מים לחיות המחמד שלהם ועוד" ויש פעמים שאנשים עושים בהם "דברים הרבה יותר גרועים", אמרה והוסיפה: "אני אפילו לא רוצה לדבר על זה".

היא "לעולם, לעולם, לעולם" לא נוגעת בכיסויי המיטה, וממליצה להוריד אותם "ברגע שנכנסים לחדר ולא להחזיר אותם. הם כל כך מלוכלכים", היא הכריזה. "מכבסים אותם רק פעם בשנה, אם בכלל, אלא אם כן יש עליהם כתם גלוי. אז אלא אם מישהו דימם, הקיא, השתין, או חרבן על כיסוי המיטה, הוא לא כובס במשך שנה שלמה", היא אומרת. 

@_sourqueen Might turn my housekeeper horror stories into a mini series #hotelstories #housekeepersecrets #hotelhorrorstories #formerhousekeeper ♬ IMPERIAL PIANO - Treia Music

בסרטון המשך היא מספרת שבחלק מהמלונות מכבסים רק פעם בשנה את כיסויי המיטה והשמיכות – בדרך כלל בתקופות שיש פחות תפוסה. 

הגולשת הוסיפה שאמנם יש מלונות שבהם מקפידים יותר על הניקיון, אבל אמרה שקיבלה הודעות רבות מאנשים שסיפרו לה שעבדו במלונות שבהם המצב דומה למצב שהיא תיארה. הגולשת גם הוסיפה שזו לא אשמת המנקות והמנקים. "אנחנו פועלים לפי איך שלימדו אותנו ולפי מה שנאמר לנו לעשות", אמרה, והוסיפה שהעובדים מסתבכים בצרות אם לוקח להם יותר מדי זמן לנקות חדר או אם הם שולחים פריטים רבים מדי לכביסה.

@_sourqueen #hotelstories #housekeepersecrets #hotelhorrorstories #formerhousekeeper #facts ♬ original sound - The Snows❄️

"דברים פשוט לא תמיד כפי שהם נראים. אני תמיד זהירה כשאני נכנסת לחדר מלון", היא אמרה, והוסיפה שהמודעות הזו יכולה להיות מטרידה. "אני ובעלי עושים עכשיו הזמנות לירח הדבש שלנו, והוא חושב שאני מטורפת כי אני כל הזמן מדברת על הדברים האלה", אמרה בצחוק.