עוד פחות משבועיים ראש השנה, ולמרות חוסר הוודאות (יהיה סגר או לא יהיה?) ברור שנתכנס בהרכב משפחתי כזה או אחר לציין את השנה החדשה, לקוות שתהיה רגועה יותר, וכמובן לאכול ולהרים כוס לחיים. מכיוון שכוסות יין נוצצות הן חלק בלתי נפרד משולחן החג – אין דבר מבאס יותר מלהוציא את הכוסות החגיגיות מהארון ולגלות שהן עכורות ועמומות.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> הרשת משתגעת: הטיפ של בת ה-94 לסגירת שקית חטיפים 

>> כהן אימפריה: הצצה לווילה של אלין והמשפחה

מה עושים? זו השיטה הפשוטה של מילה, אם לשניים מאוסטרליה: מילה ממלאת הכיור במים חמים ושתי כוסות חומץ לבן, ומשרה את הכוסות בתמיסה 10 דקות. "החומץ מפרק את המשקעים", היא מסבירה בסרטון. אחרי 10 דקות היא מוציאה את הכוסות ומנגבת אותן במטלית מיקרופייבר נקייה. התוצאה היא כוסות מבריקות המוכנות לערב החג.

@mama_mila_

It’s the little things ##naturalcleaning ##chemicalfree ##diy ##cleaningtips ##hometips

♬ Shooting Stars - Bag Raiders

בסרטון יש טיפ נוסף: כדי לנקות משקפי קריאה, שפכו לבקבוק התזה כמויות שוות של חומץ ומים, התיזו על העדשות ונגבו.

עוד כמה טיפים של מילה

@mama_mila_

So easy you can do it while waiting for your dinner to cook ##LetsCook ##cleaning ##cleaningtips ##springcleaning ##tipsandtricks ##learnontiktok ##kitchen

♬ Break My Heart - Dua Lipa

לניקוי כיור נירוסטה, פזרו בכיור אבקת סודה לשתייה וקרצפו. שפכו פנימה חומץ לבן כדי לחטא. שטפו את הכיור במים ושפשפו בחצי לימון כדי שידיף ריח טוב. לסיום, נגבו את הכיור בסמרטוט עם שמן תינוקות כדי שישמור על הברק.

@mama_mila_

No more scrubbing ##tipsandtricks ##homeproject ##homeroutine ##homehacks ##springcleaning ##momsoftiktok ##cleanhome ##wipeitdown

♬ High Fashion (feat. Mustard) - Roddy Ricch

לניקוי המיקרוגל, שפכו כוס מים וכף נוזל כלים לכלי שמתאים לשימוש במיקרוגל, ערבבו, הכניסו למכשיר והפעילו למשך 4 דקות. המתינו 4 דקות נוספות, הוציאו את הכלי החם בעזרת מגבת ונגבו את המכשיר באמצעות סמרטוט נקי.

@mama_mila_

Bring the spa home to you ‍♀️ ##HomeDecor ##tipsandtricks ##bathroomcheck ##stylinghack ##cleanhome ##organisehacks ##bathroomdecor ##myhomestyle

♬ Champagne n pools - stfujake

כדי לקפל מגבת לגליל מסודר הניחו אותה על משטח חלק וקפלו משולש לרוחב המגבת, בקצה אחד, בערך בשליש העליון של המגבת. את שני השלישים האחרים קפלו לאורך. הפכו את המגבת וגלגלו אותה לאורך ואז הכניסו את קצה המשולש פנימה.