טים סמיילי מאוסטרליה רצה לנקות את האמבטיה – אבל בלי לעמוד על הברכיים ולקרצף את המשטח דקות ארוכות. התוצאה היא אחד הטריקים המגניבים ביותר לניקיון הבית. טים הרכיב על המקדחה החשמלית ראש של מברשת שיניים, וניקה באמצעות המתקן את האמבטיה במאמץ מינימלי.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> מסתמן: זו העיר שבה ייפתח הסניף הבא של איקאה

>> תמיד רציתם לגור ליד הים? קבלו הצצה לחלום אורבני בת"א

לצורך כך טים הסיר ממברשת שיניים את הראש, הכניס לתוכו בורג והרכיב אותו על המקדחה. הוא התיז חומר ניקוי על המשטח ועבר עליו באמצעות המקדחה. ראש המברשת הקטן הסתובב וניקה גם את החריצים הקטנים ביותר וכל הכתמים השחורים מהאמבטיה ומהאריחים בחדר הרחצה נעלמו כמעט בלי להפעיל לחץ על המקדחה. 

 מלאני, אשתו של טים, תיעדה את הפלא בסרטון ופרסמה בקבוצות שונות בפייסבוק, וגם המגיבים התלהבו: "איזה אלוף", וגם "איפה אפשר למצוא בעל כזה", היו התגובות. עשרות מגיבים שיבחו את ההמצאה וכתבו שינסו לשחזר אותה בעצמם. מלאני כמובן חלקה את השבחים עם טים ודיווחה חזרה בפוסט: "הראיתי לבעלי את כל התגובות והוא גאה בעצמו". 

 >> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

אין לכם מקדחה ואתם בכל זאת רוצים לנקות את האמבטיה בלי להתאמץ? נסו את השיטה הגאונית הזו: קחו פיסת נייר טואלט וגלגלו אותה לרצועה ארוכה. שפכו אקונומיקה על העובש שבצדי האמבטיה והצמידו אליה את פיסת הנייר המגולגלת (כשהידיים מוגנות בכפפות). השאירו את הנייר למשך כ-12 שעות וזהו.