נכון, יש הרבה תרסיסי ריח לשירותים אבל זה לא המוצר הכי ידידותי לסביבה וגם אי אפשר לסמוך על כל המשתמשים שירססו את החלל. אז איך בכל זאת גורמים שיהיה שם ריח רענן ונעים? באתר Reader’s Digest מצאו שיטה מעולה שלא דורשת שום מאמץ יומיומי.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> בפחות מ-10 שקלים: השיטה המנצחת לניקוי השירותים 

>> נמסנו: שלומי עיצב לאשתו חדר שינה בהפתעה

כל מה שצריך הוא להצטייד בשמן אתרי ולטפטף כמה טיפות על גליל הקרטון שבתוך גליל נייר הטואלט - חדר השירותים יתמלא בריח נעים וטבעי. הריח יישאר עד שתסיימו את הנייר ותזרקו את גליל הקרטון לפח, ואם אתם מרגישים שהוא נחלש, פשוט תמעכו קצת את הגליל כדי שהניחוח יתפשט שוב בחלל. באתר ממליצים להשתמש בשמן אתרי לימון, מכיוון שהוא מצליח לגבור על ריחות אחרים, פחות נעימים, אבל אפשר לבחור כמובן בכל ניחוח אהוב. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by woodel (@woodel_in_motion) on

מכיוון ששמן אתרי עלול לגרום לגירוי העור, הקפידו לטפטף אותו בתוך גליל הקרטון ולא על הנייר עצמו, ואם נראה שהשמן חלחל דרך הקרטון – אל תשתמשו בחתיכות בנייר האחרונות.

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

אם יש בבית ילדים קטנים ואתם מרגישים שאי אפשר להיפטר מריח השתן בשירותים, נסו את השיטה המפתיעה הזו: כסו את כל אזור האסלה וסביבותיה בקצף גילוח, ממש בכל פינה, קרצפו, והמתינו כמה שעות לפני שטיפת הקצף. יש הורים שטוענים כי שום מוצר לא יעיל באותה מידה.