אנחנו שוב בסגר ונסיעות לבתי מלון בארץ או בחו"ל נראות רחוק מתמיד. אז הנה דרך פשוטה להוסיף טאץ' של ספא בוטיק לחדר הרחצה הביתי: מגבות מקופלות יפה מסודרות בסלסילת קש.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living  

>> ת"א: הזוג הרס את הבית הישן ובנה חדש ב-2 מיליון שקל

>> שחר מת"א עשה מהפך היסטרי במטבח ב-400 שקל

בסרטון טיקטוק שכבר צבר 2.5 מיליון צפיות מדגימה קרולינה מקאולי, בלוגרית ואם לשניים מאוסטרליה, את השיטה שלה לקיפול מגבות: היא מניחה את המגבת על משטח ישר, לרוחב המגבת היא מקפלת כלפי מטה את אחד הקצוות, ואז מקפלת זה כלפי זה את שני הקצוות לארוך. היא מגלגלת את המגבת המקופלת לאורך ואז הופכת את הכיס שנוצר ליצירת גליל מהודק. מקאולי משתמשת במגבות קטנות לניגוב ידיים, אבל כמובן שאפשר לקפל בשיטה זו גם מגבות גדולות.

@carolina.mccauley

How to store your towels like a pro ##ettiquette ##organizedhome ##welldone ##productivity

♬ Jenny (I Wanna Ruin Our Friendship) - Studio Killers

שיטה נוספת לקיפול המגבת היא לקפל משולש לרוחב המגבת, בקצה אחד, בערך בשליש העליון של המגבת. את שני השלישים האחרים מקפלים לאורך. הופכים הופכת את המגבת, מגלגלים אותה לאורך ואז מכניסים את קצה המשולש פנימה.

@mama_mila_

Bring the spa home to you ‍♀️ #HomeDecor #tipsandtricks #bathroomcheck #stylinghack #cleanhome #organisehacks #bathroomdecor #myhomestyle

♬ Champagne n pools - jake ;)
 

אפשר גם לקפל את המגבת כך שייווצר בה כיס קטן, למשל לצמח ריחני: 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by (@pixiedustcleaninguk)

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

ואם אתם רוצים להעצים את התחושה שאתם בבית מלון ולא בחדר הרחצה הביתי, אפשר להוסיף חותמת לנייר הטואלט. את החותמת יוצרים באמצעות לחיצת גליל הנייר לפיית הברז, אבל שימו לב: הברז צריך להיות לח מספיק אבל כמובן לא רטוב מדי. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Amy’s Home Interior (@amyshomeinterior)