איך אנחנו מקנאים באנשים האלה שנתקלים בדרכם במציאות מטורפות בזבל או ברחוב ואז מחזירים להן את הקסם שנקבר תחת שכבות של אבק, או משדרגים אותן לפריט חדש ומהמם. למשל מה שקרה לאמנדה ג'וי מניו יורק, שזיהתה ספת מעצבים יוקרתית אבל משומשת זרוקה ברחוב, חידשה אותה והפכה אותה למרכז של הדירה שלה. גם קלסי וויטאקר מאילינוי חשבה שהיא שיחקה אותה ככה עם הספה הישנה שקיבלה, אבל לה זה עבד פחות.

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> שדרגה לחלוטין מטבח סתמי, וזה עלה לה רק 670 שקלים

>> הבית כל הזמן מבולגן? נסו את השיטה החדשה הזאת

 

וויטאקר, צלמת חתונות ומשפחה עם למעלה מ-73,000 עוקבים בטיקטוק, פרסמה בחודש שעבר סרטון שבו היא יושבת מחויכת בסטודיו שלה על ספה בעלת רגלי עץ מגולפות וריפוד פרחוני ישן ודהוי, בליווי הקריינות: "בואו נצבע את ספת הווינטג' הזו שאמא שלי קנתה לי ב-15 דולר". בהמשך הסרטון רואים אותה מכסה בסבלנות ובקפדנות את כל חלקי העץ של הספה ביריעות ניילון ומסקנטייפ צבעוני, ואז מרססת את מושב הספה בצבע כחול עמוק, ממיכל תרסיס שאותו היא הגדירה כספריי מיוחד לצביעת בדים חיצוניים מרשת חנויות מוכרת לבית.

@kwolfephotography Love this transformation #antiques #transformation #diy #furntiureflip #flipfurniture #photographer ♬ original sound - Kelsey Wolfe Photography

בעקבות הסרטון, שצבר בינתיים יותר מ-271 אלף צפיות, וויטאקר פרסמה באותו יום סרטון המשך שמראה עוד מתהליך הצביעה. הסרטון הזה צבר עד כה יותר מ-600 אלף צפיות וכמעט 250 תגובות, שחלקן הגדול כנראה לא היו התגובות שלהן היא קיוותה. נכון, חלק מהמגיבים הביעו התפעלות מהפתרון הפשוט והזול שהיא מצאה לשדרוג מהיר של הספה, וחלק הביעו קנאה על הספה האיכותית שהתגלגלה לידיה במחיר כל כך נמוך, אבל הרוב ציינו כמה וכמה ליקויים במה שהיא עשתה, לדעתם לפחות: היה חשש שהצבע יעבור מהספה לבגדים של מי שיושב עליה, שכל חלל הסטודיו יסריח במשך ימים מניחוח הספריי, שהבד של הספה ישנה את המרקם שלו ויהפוך לקשיח ולא נעים, ועוד עשרות תהיות (למשל- באיזה חומר תשתמשי לנקות כתם עתידי מהספה?), עצות לגבי מה שהיא הייתה צריכה לעשות לפני ותוך כדי הצביעה, והערות בסגנון "הכי טוב היה לרפד את הספה מחדש".

חידשה ספת וינטג' בספריי צבע כחול  (צילום: חשבון הטיקטוק kwolfephotography@)
צילום: חשבון הטיקטוק kwolfephotography@

שפע התגובות המורידות רק גרמו לוויטאקר לפרסם 3 סרטונים נוספים בסדרה; האחרון שבהם מציג מבחר ציטוטים מהתגובות שכתבו לה, בתוספת ההקדשה "לכל השונאים שלי". הסרטון הזה זכה להרבה פחות תשומת לב, אבל התגובות אליו היו הרבה יותר מפרגנות.

@kwolfephotography Transformation of the century #greenscreen #diycouch #furnitureflip #vintage #transformation #photographer ♬ 3:15 (Slowed Down + Reverb) - Russ

חידשה ספת וינטג' בספריי צבע כחול  (צילום: חשבון הטיקטוק kwolfephotography@)
צילום: חשבון הטיקטוק kwolfephotography@

אנחנו נמשיך לפנטז על המציאה המושלמת שלנו, בתקווה שהשדרוג שלה יהיה פחות בכיוון של ספריי על בד ויותר בסטייל של הסיפור של ג'סטין מילר, שקנה כורסה ב-50 דולר במכירת חצר בבוורלי הילס ואז גילה שמדובר בפיס עיצובי נדיר ומכר אותה תמורת 85 אלף דולר.