ניקיתם היטב את האסלה ועדיין כשאתם מדיחים את המים הם חומים ומלוכלכים? ליסה ג'ייקובס, מומחית לסידור הבית ולניקיון מניו יורק, העלתה לטיק טוק סרטון שבו היא מסבירה ממה נובעת הבעיה ואיך אפשר לפתור אותה.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> חלום: הצצה לבית של אמא שמכורה לסרטים של דיסני 

>> ראשל"צ: בבית הזה יש מטבח לבן עם פרט היסטרי

בסרטון ג'ייקובס מדגימה כיצד היא מנקה את האסלה ואז עוברת לניקוי מכל המים: היא שמה על המברשת אבקת סודה לשתייה ומשפשפת את פנים המכל. ג'ייקובס ממליצה להדיח את המים כדי שתהיה גישה לכל פינות המכל ולתחתית. בהמשך היא מכניסה למכל טבלייה לניקוי השירותים המכילה אקונומיקה (של חברת כלורקס), ומדיחה את המים. לדבריה, התוצאה היא שירותים נקיים ומחוטאים. לסרטון יש כבר כחצי מיליון צפיות. 

@imagineitdone

Did you have any idea you had to do this?? ##cleaninghacks ##howto ##fyp ##tutorial ##tips ##foryou ##cleaningtip ##LittleBitFancy

♬ Classical Music - Classical Music

עוד טיפים לניקוי השירותים

תנו לחומר החיטוי זמן כדי לפעול. "אם אתם משאירים את החומר רק כמה שניות, הוא לא יהיה יעיל", אומרת קרוליין פורטה, מנהלת המעבדה של האתר  Good Housekeeping. 

הקצות כלי ניקוי – כמו מברשת וספוג לקרצוף (סקוטש ברייט) – לניקוי השירותים בלבד.

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

ערכו חיטוי יסודי של השירותים פעם-פעמיים בשבוע. אם אחד מבני הבית חולה, מומלץ לערוך חיטוי יסודי כל יומיים-שלושה.

בסיום הניקוי התיזו על המברשת חומר ניקוי והניחו אותה לייבוש מתחת למושב, כך שראש המברשת תלוי מעל מי האסלה ויכול להתייבש. השרו את הכפפות והספוגים במים עם אקונומיקה ולתת להם להתייבש.