כנראה שבכל משפחה יש מישהו או מישהי שמרגישים שהם אלו שמבצעים את כל מטלות הניקיון. התחושה הזאת מוצדקת לעתים קרובות, אבל לפעמים אחראי הניקיון גם לא כל כך סומך על שאר בני הבית. כך כנראה מרגישה הגולשת כריסי ג'יי.

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> כן, אנחנו מקנאים: הדירה המשגעת של ניב סולטן ומאור שוויצר 

>> לא האמנו שהדירה המטורפת הזו נמצאת ברמת אביב

בסרטון שפרסמה כריסי בטיקטוק היא מספרת שהיא יצאה עם הילדים ובעלה אמר שינקה את הבית. (בטקסט המצורף היא הוסיפה: "האקס בוקס פעל כשיצאתי"). "בואו נראה אם הוא באמת עשה את זה?!", כתבה כריסי – ובסרטון היא מראה איך היא מפזרת אבקת נצנצים מתחת לפריטים שונים בבית.

@chrissy.j.xx the xbox was on when I left .. #familylife #familychallenge #forfun ♬ THATS WHAT I WANT - Lil Nas X

הסרטון צבר 17.2 מיליון צפיות, 1.7 מיליון לייקים ואלפי תגובות. הגולשת מרינה לוציה, למשל, כתבה: "אני אף פעם לא מזיזה דברים כשאני מנקה. אם היית עושה את זה בבית שלי, זה היה נשאר לנצח". גולשים אחרים דווקא חשבו שכריסי עשתה טעות. "במקום לנסות לסדר אותו, למה שלא תסבירי באופן יותר ספציפי מה צריך לנקות?", נכתב בתגובה אחרת, ובאחרת נכתב: "תעריכי את זה שהוא מנקה. אז מה אם הוא לא מזיז דברים? לא חייבים לעשות זאת כל פעם". הגולשת ברוק ליליאן, לעומת זאת, כתבה: "מטריד אותי שאנשים אומרים 'תעריכי את זה שהוא בכלל עשה את זה'. למה זו נורמה שאם גברים עושים משהו – הם עושים רק את המינימום".

ומה הייתה תוצאת הניסוי של כריסי? בסרטון המשך היא בודקת את שלושת המקומות שבהם פיזרה את הנצנצים, ומגלה שאחד מהם נוקה. תוצאה טובה? אנחנו חושבים שאם צריך לפזר אבקת נצנצים כדי לגלות אם ניקו את הבית, כנראה שהמצב הראשוני לא ממש גרוע.  

@chrissy.j.xx part 2 ! everything is just for fun guys please keep kind in the comments #familychallenge #familylife #mumsoftiktok #forfun ♬ Classic - MKTO

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

>> הירשמו לניוזלטר של living

טיפני האמר מלוס אנג'לס ניסתה שיטה דומה כדי לגרום לבתה בת ה-16 לסדר את חדרה המבולגן. האמר הצטיידה בשקית אורז שחור ופיזרה גרגירי אורז במקומות שונים בחדר – על השולחן, על הרצפה, בארון ואפילו על המיטה. גרגירי האורז הכהים נראים כמו צואה של מכרסם, והבת אכן סידרה את החדר. 

 

@proudmomager When your teen won’t clean her room #momsoftiktok #messyroom #NeverStopExploring #daughterandmom #ShowYourGlow #mice ♬ Oh No - Kreepa

@proudmomager Since you all asked #PART2 she even cleaned her closet and got rid of clothes #NeverStopExploring #ShowYourGlow ♬ Oh No - Kreepa

ושרון פריד, אם לשלושה (בת 15 וחצי, בת 13 ובן 8) המתגוררת בקיבוץ גשר הזיו, מעדיפה לדמיין מה היא תעשה כשתגיע בעתיד לבית של ילדיה. בסרטון שכבר צבר כמעט 370 צפיות, היא מדגימה איך היא מעיפה את הנעליים בכניסה לבית, מורחת את הידיים והפרצוף על קיר הזכוכית, מנשנשת חטיפים בסלון ומנגבת את הידיים השמנוניות על הריפוד, בלי לשכוח להעיף את הכריות לרצפה. את השלט היא דוחפת בקצה הספה, כך שאף אחד לא יוכל למצוא אותו, ומשם עוברת לחדר הרחצה, להשפריץ מים על המראה, לזרוק את המגבת על הרצפה וכמובן, להשאיר את הברז פתוח.

הסרטון צבר מאות תגובות מהורים צוחקים ומיואשים, שזיהו בו את ההתנהלות של ילדיהם בבית. "אנשים אמרו לי 'עשית לי שמח', 'זה בול כמו אצלי'. אפילו הבן שלי התגלגל מצחוק כשראה את הסרטון, ואמר 'את זה אני עושה, וגם את זה אני עושה'. אחת הבנות פחות הזדהתה, אבל בסך הכל הילדים צחקו וזרמו איתי. בשבילי זה סוג של בריחה מלאת הומור שאני מתחברת אליה כדי לשפר את מצב הרוח", סיפרה לנו פריד בריאיון

@sharon_fried #momsoftiktok #truestory ♬ original sound - cozy_nursery_