רובנו התפתינו לפחות פעם אחת בחיים (אנחנו מכירים גם כאלו שזה קרה להם הרבה יותר) לרכוש מכנסיים שנראו מושלמים על הבובה אבל מעט מדי צמודים עלינו. בין אם המוכרת הבטיחה שהם מתרחבים או שחשבנו שנרד מידה, הם עדיין מקופלים בארון. אנחנו לא שופטים אבל כדי שהג'ינס הזה ייראה אור יום הוא חייב להתרחב איכשהו או שאנחנו חייבים להצטמק. גולשת שנתקלה באותה בעיה החליטה לבחון את הסוגיה ומצאה פתרון מאתגר. לא בטוח שנרוץ לנסות, אבל מיליוני צופים בטיקטוק ואנחנו ביניהם התרשמנו מהתוצאה, מה דעתכם?

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

הצעירה, ששמה לילי, מצאה בחנות יד שנייה את ג'ינס החלומות שלה, אבל במידה אחת פחות ממה שהיא לובשת בדרך כלל, והוא היה קצת צמוד מדי לטעמה. הפתרון הגיע מסבתה רוזמרי, שתרמה לה טיפ מעט מוזר: תתקלחי עם הג'ינס עלייך והוא יסתדר כמו שאת מדמיינת. לילי לא בחלה באמצעים, התקלחה עם הג'ינס, פרסמה את תוצאות הניסוי בסרטון, והוא צבר כבר יותר מ-4.5 מיליון צפיות.

לא נעים, לא נורא

אז איך בדיוק עושים את זה? לובשים את הג'ינס, נכנסים למקלחת ומרטיבים אותו במים חמימים במשך 2-3 דקות. יוצאים מהמקלחת ומייבשים את הג'ינס במגבת, עדיין על הגוף, כדי שלא יטפטף. נשארים בג'ינס הרטוב למשך כחצי שעה נוספת, ובזמן הזה מותחים אותו ("תעשו סקוואטים, לאנג'ים, אני הוצאתי את הכלים מהמדיח", ממליצה לילי). אפשר גם להכניס מגבת או חולצה בין הג'ינס לגוף באזור הכי צמוד, כדי להרחיב אפילו יותר. אחרי חצי שעה מורידים את הג'ינס, נותנים לו להתייבש (בתלייה, לא במייבש) - והוא מוכן. 

@bug318_ GUYS THIS IS HUGE !!!! #sustainablefashion #sustainable #showerinyourjeans #trusttheprocess ♬ original sound - Bug318_

העוקבים של לילי התלהבו לא פחות ממנה, והרבה מהם ביקשו לדעת אם מדובר בטריק שמסחזיק מעמד, או שצריך לחזור עליו כל פעם אחרי שמכבסים את הג'ינס. לילי התגייסה למשימה ובדקה את העניין על כמה זוגות ג'ינס (כולם 90 אחוז כותנה ו-10 אחוז לייקרה) – המסקנה: הג'ינס מתכווץ מעט מחדש בכביסה, אבל אחרי שתלבשו אותו קצת הוא יתרחב שוב לגודל שאליו הוא הגיע אחרי שהתקלחתם איתו.

@bug318_ Updated video on what’s happens if you wash your streched out shower jeans and if you dry your too big pair of jeans !! #sustainablefashion #sustainability #jeanshack ♬ original sound - Bug318_

אין ספק שמדובר בטיפ מאתגר, אבל אם המחשבה על להסתובב בג'ינס רטוב מזעזעת אתכם, לילי מזכירה: "כן, זה לא ממש נוח, וזה ממש קשה לקלף אותו מכם שהוא עדיין רטוב, אבל אם זה יציל לכם את הג'ינס – זה שווה את זה".