אנחנו כבר בסגר השלישי, ולפחות לא נמאס לנו לנצל את הזמן לעבודות יצירה ושדרוג פינות בבית – אם אלו פרויקטים שאפשר לעשות עם הילדים, צביעה של שידה ישנה או סידור מחדש של הסלון. אבל גם בזמן הסגר לפעמים, דווקא באמצע עבודת צביעה, צריך לעשות הפסקה – ומה עושים אז עם המברשת המכוסה בצבע? מצד אחד - למי יש כוח לנקות, אבל מצד שני – אם המברשת תתייבש עם הצבע לא נוכל להשתמש בה שוב.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> עדיין בראשל"צ: הצצה לבית של עדן בן זקן 

>> כשאמא מעצבת ואבא נדל"ניסט: וילה מהממת בעומר 

את הפתרון הפשוט מצאנו בסרטון שפרסמנו אוון וקטלין, בני זוג חובבי DIY ממיזורי בארצות הברית. בסרטון, שצבר כבר יותר מ-6.4 מיליון צפיות, קטלין מסבירה שאפשר לעטוף את המברשת עם הצבע בנייר כסף (נייר אלומיניום) ולהכניס אותה למקפיא. כשרוצים להמשיך בעבודה פשוט מוציאים מהמקפיא, פותחים את העטיפה – וממשיכים לצבוע. לפי הכיתוב המצורף, אפשר להשתמש במברשת גם אחרי כמה ימים במקפיא (קטלין ניסתה בהצלחה אחרי שמונה ימים. באותה שיטה אפשר לאחסן גם רולרים עם צבע.

@evanandkatelyn

Current record: 8 days ##TikTokPartner ##LearnOnTikTok ##fyp ##minitutorials ##lifehack

♬ original sound - evanandkatelyn

אם אתם מחפשים פרויקטים נוספים לתקופת הסגר, אוון וקטלין מפרסמים סרטוני הדרכה בערוץ יוטיוב (יותר ממיליון מינויים) וגם באינסטגרם ובטיקטוק, שם יש להם מאות אלפי עוקבים.

עוד שימושים לנייר כסף

ייעול הגיהוץ: הסירו את הבד מקרש הגיהוץ, כסו את הקרש בנייר כסף והחזירו את הבד. נייר הכסף מוליך חום ובמהלך הגיהוץ הקמטים יתיישרו משני צדי הבגד.

נייר אלומיניום (צילום: Lorena Fernandez, ShutterStock)
צילום: Lorena Fernandez, ShutterStock

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

ניקוי סיר שרוף: פזרו על תחתית הסיר אבקת סודה לשתייה והוסיפו מעט מים כדי ליצור עיסה. קחו נייר כסף (נייר אלומיניום), מעכו אותו לכדור, והשתמשו בכדור כדי לקרצף את החלקים השרופים. שטפו היטב במים וסבון.