עמוד פייסבוק של פנסיונר בן 70 הפך לוויראלי וצבר תוך שבועיים יותר מ-98 אלף עוקבים. את העמוד פתחה לינדה ורהוף מניו זילנד כדי לפרסם את עבודות העץ של אביה האנק, והרהיטים יוצאי הדופן כבשו את הרשת. ורהוף יוצר שידות שנראות שבורות ועקומות - אבל הן שימושיות, חזקות ומלבד הרעיון היצירתי אפשר לראות שגם הביצוע יוצא דופן באיכותו.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> קלואי קרדשיאן הצטלמה - וחטפה מהגולשים

>> השרון: הווילה מטרפת - והשוס הוא חדר הארונות

השידות הקסומות, שנראות כאילו יצאו מסרט של וולט דיסני, עוררו בגולשים התפעלות רבה. פוסט עם תמונות השידות זכה ל-63 אלף שיתופים, 29 אלף לייקים ואלפי תגובות נלהבות. "כישרון מדהים ללא ספק. אין מחיר לשמחה שגרמת לכל מי שמסתכל", כתבה אחת המגיבות.

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

"אני נהנה לעשות רהיטים מוזרים, משהו שלא רואים בחנויות", אמר ורהוף לאתר Bored Panda. "קשה לי להעריך כמה זמן לוקח לי לבנות כל רהיט... זה יכול להיות 100-80 שעות בקלות". במשך 53 שנה ורהוף עבד כנגר, אבל היום הוא בפנסיה ועוסק בכך להנאתו. הוא משתמש בעיקר בעץ אורן ניו זילנדי ממוחזר וגם בעץ רימו – עץ שגדל רק בניו זילנד. מלבד שידות הוא יוצר גם בתים מיניאטוריים וקישוטי קיר. בינתיים ורהוף לא מוכר את הרהיטים, אבל הוא אומר שכשלא יהיה לו מקום הוא ימכור כמה מהם במכירה פומבית.