במבט ראשון הדירה הניו יורקית נראית מציאה: היא נמצאת בשכנות ויליאמסבורג הטרנדית בברוקלין, ושכר הדירה – 1,650 דולר (כ-5,700 שקל) – בהחלט סביר יחסית לניו יורק. החללים נראים מרווחים והפרקט אמיתי ומרשים. אבל רגע, מה זה שם במטבח? אמבטיה? כן בהחלט, האמבטיה נמצאת במטבח.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> הורסת: החיים היפים של עדן פינס בדירה המושקעת

>> 5 אחים הפכו קרוואן לבית יפהפה במושב

הדירה עוררה הרבה עניין בטוויטר אחרי שהגולשת אנג'ליקה אלזונה נתקלה בתמונות באתר הנדל"ן streeteasy. הגולשת פרסמה את הדירה בתוספת הכיתוב: "1,650 זה מעל התקציב שלי, אבל אני רק אעיף מב– אה".

נראה שגם מפרסם המודעה המקורית מודע לנכס החריג, כי הוא מתואר במילים: "מותרות או מוזר? וייב של מטבח או של חדר רחצה? אתם תחליטו! זו דירה בסגנון ישן בוויליאמסבורג, מוזרה אבל במחיר טוב אם לא אכפת לכם (או שאכפת לכם ואתם רוצים להיות מוזרים!). מחיר נדיר לדירה/לופט מרווחת באזור! לדירה יש מטבח נפרד עם חלונות ואזור שינה עם שירותים".

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

הציוץ של אלזונה קיבל אלפי לייקים ומאות תגובות. "אפשר לאכול פרוסת האם מהמקרר בזמן האמבטיה. אני לא רואה חסרונות", כתבה אחת. "אני יכול להריח את העובש בעץ שסביב לאמבטיה", כתבה גולש אחר.

נראה כמו דירה שבלתי אפשרי למצוא לה דיירים? בפרסום המקורי כתוב שהכנס אינו זמין כעת, ולפי האתר bored panda הדירה הושכרה תוך שבועיים.