בכל עיר יש אזורים שנחשבים טובים ואזורים שנחשבים פחות טובים. אבל אם בתל אביב מדובר ברמת אביב מול לוינסקי, הסטנדרטים של מיאמי הם בקנה מידה אחר לגמרי. שכונת Indian Creek Village, שנמצאת על אי באזור מפרץ ביסקיין בעיר, נחשבת לא רק לשכונה העשירה ביותר בעיר, אלא גם לשכונה העשירה ביותר באמריקה, והיא כבר זכתה לכינוי "בונקר הביליונרים".

הסיבה: הסלבריטאים, האיי-ליסטים ואנשי העסקים הטחונים שבחרו להתיישב בה עם השנים. מדובר בסך הכל ב-86 אנשים ב-35 בתים בלבד. מחיר של בית ממוצע באי הוא כ-21.48 מיליון דולר, כל אחד כזה מכיל נוף מדהים לים כמובן. השכונה מכילה גם מגרש גולף פרטי בעל 18 חורים וקאנטרי קלאב מהודר לשימוש התושבים.

ומכיוון שביליונרים יודעים איך לשמור על עצמם, החלק הכי משמעותי בשכונה הוא האבטחה שלה: כוח משטרתי ייחודי שהוקם במיוחד עבור Indian Creek Village אחראי להגן על כל הבתים והשטחים 24 שעות ביממה, בין השאר באמצעות ספינות ואופנועי ים שמסיירים באזור. אם חשבתם לבוא לבקר, אז אל.

בונקר הביליונרים (צילום: exoticexcess.com)
טייקונים, אילי עסקים ואנשי ספורט | צילום: exoticexcess.com
בונקר הביליונרים (צילום: exoticexcess.com)
חוליו איגלסיאס ואלי מקפירסון כבר קנו | צילום: exoticexcess.com

בונקר הביליונרים (צילום: exoticexcess.com)
בשכונה מגרש גולף פרטי וקאנטרי קלאב מהודר | צילום: exoticexcess.com

עוד בערוץ לעיצוב הבית:

במכולת עם אל מקפירסון

ועכשיו לחלק הכי מעניין: מי גר בשכונה? נחסוך מכם כל מיני טייקונים, אילי עסקים ואנשי ספורט (כמו הבעלים לשעבר של קבוצת הפילדלפיה איגלס, מאמנה לשעבר של קבוצת המיאמי דולפינס), ונעבור ישר לסלבריטאים. כמו חוליו איגלסיאס, שרכש בשנת 2008 בית בשכונה, הרס אותו, ורכש בית נוסף בשנת 2012. או הדוגמנית אל מקפירסון, שגרה עם בעלה באחוזה בגודל 2,719 מ"ר בעלת תשעה חדרים. דוגמנית על נוספת שאפשר למצוא במכולת היא אדראינה לימה, שרכשה עם בעלה לשעבר בית בשווי של 9 מיליון דולר. דיירי העבר של השכונה כוללים גם את ביונסה וג'יי זי, שמכרו את ביתם המפואר לפני כחמש שנים ב-9.3 מיליון דולר.

ויש גם דייר מסתורי: בשנת 2012 נרכש בית בשכונה תמורת סכום שיא של 47 מיליון דולר, ואיש עדיין לא יודע מי גר בו. הפרט היחיד שידוע על בעל הבית החדש הוא שהוא ממוצא רוסי – וזה הכל לעת עתה. גיידמאק, זה אתה?

בונקר הביליונרים (צילום: exoticexcess.com)
כוח משטרתי ייחודי הוקם במיוחד | צילום: exoticexcess.com
בונקר הביליונרים (צילום: cdproperty.com)
אחד הבתים באי. רק 25 מיליון דולר | צילום: cdproperty.com
בונקר הביליונרים (צילום: cdproperty.com)
אל עבר מפרץ ביסקיין | צילום: cdproperty.com
בונקר הביליונרים (צילום: exoticexcess.com)
צילום: exoticexcess.com

_OBJ