בזמן שילדים בני גילה שיחקו בארגז החול בגינה הסמוכה לביתם, היא השתעשעה בין חדרי הבית הכי מפורסם בעולם - הבית הלבן. לצ'לסי קלינטון היה מספיק זמן לרכוש לעצמה טעם טוב ויקר, אז למה האמריקאים כל כך מופתעים שהבת של ביל והילארי, ובעלה, בנקאי ההשקעות, רכשו לעצמם דירה במנהטן במחיר של 10.5 מליון דולר? אנחנו דווקא מפרגנים.

הבית של צ'לסי קלינטון, סלון פסנתר
מי מנגן על פסנתר. הסלון של קלינטון | צילום: www.elliman.com
הבית של צ'לסי קלינטון, מטבח
ומי הבשלן? המטבח | צילום: www.elliman.com

דירה בכל קומה

הדירה הכי מדוברת בימים האחרונים, של משרד התיווך elliman  נרכשה על ידי צ'לסי קלינטון, דוקטורנטית באוניברסיטת ניו יורק, ובעלה, מרק מזבינסקי. הדירת בת ארבעה חדרים נמצאת בסמוך לפארק מדיסון, בבניין היסטורי שנבנה בתחילת המאה ה-20. הבניין האקסקלוסיבי עבר בשנתיים האחרונות שיפוץ יסודי והוסב לבניין מגורים חדש בן שש קומות שמאכלס ארבע דירות בלבד, כאשר כל דירה משתרעת על פני קומה שלמה. לפי הדיווחים של הניו יורק דיילי, רגע לפני החתימה סיירו בבניין הזוג הצעיר מלווים בהוריה, הנשיא לשעבר, ביל, ומזכירת המדינה לשעבר, הילארי קלינטון.

הבית של צ'לסי קלינטון, חדר שינה
פרקט מעץ אלון. חדר השינה | צילום: www.elliman.com
הבית של צ'לסי קלינטון, אמבטיה
אמבטיה פרי סטנדינג | צילום: www.elliman.com
הבית של צ'לסי קלינטון, רחצה
והרבה שיש איטלקי | צילום: www.elliman.com

הדירה נמצאת בקומה הרביעית של הבניין וגודלה כ-1,524 מ"ר, היא כוללת ארבעה חדרי שינה, שישה וחצי חדרי רחצה, חדר עבודה וחדר אוכל. היא מרוצפת כולה בפרקט מעץ אלון, מטבח מאובזר, אמבטיות עשויות משיש אטלקי ונוף מרהיב הצופה אל הפארק. בתור דיירי הבניין היוקרתי ייהנו הדיירים החדשים, משומר פרטי בכניסה, חדר כושר מפואר, מעלית שעוצרת בקומה רק לבעלי מפתח וחדר קירור אישי בלובי עבור משלוחי הסופר. אם אתם מעוניינים לטפס גבוה יותר, תמורת 22.5 מליון דולר תוכלו לרכוש את הפנטהאוז בבניין (שנמצא ממש מעל דירתם של הצמד).

הבית של צ'לסי קלינטון, חוץ
ארבע דירות בבניין בן שש הקומות | צילום: www.elliman.com
הבית של צ'לסי קלינטון, תכנית
כל הקומה הרביעית שייכת לזוג המלכותי | צילום: www.elliman.com

ועוד במנהטן: כמה עולה בניין בשכונה הכי טרנדית?
וגם: פנטהאוז מסחרר