סלון הבית (צילום: VERANDA)
חלל פתוח ומואר. הסלון | צילום: VERANDA

בקרוב מאוד יארזו גווינת פאלטרו וסולן להקת קולד פליי, כריס מרטין, את חפציהם ויעברו דירה. כלומר - בית. בעצם - וילה. הזוג הדיסקרטי' שעד כה חלק את חייו על קו לונדון-ניו יורק, רכש בשבוע האחרון קן חדש בלוס אנג'לס תמורת הסכום המכובד מאוד: 10.5 מיליון דולר.

הבית שרכשו הוקם כפרויקט של המגזין VERANDA, בשיתוף עם האדריכל המפורסם ווינדזור סמית', כבית קונספט שנקרא "HOUSE OF WINDSOR". הפרויקט, בניצוחו של סמית', שיתף פעולה עם מיטב המעצבים המובילים, כשכל חדר בבית עוצב על ידי מעצב מפורסם אחר, בין השמות: קנדיס בארנס, פיטר דנאם, קטרין אירלנד.

מטבח (צילום: VERANDA)
סגנון כפרי עם קריצה מודרנית. המטבח | צילום: VERANDA
פינת אוכל האמצע המטבח
הצבעים השולטים: אפור ולבן
פינת אוכל
שיהיה בתיאבון. פינת אוכל מעוצבת

יוצא דופן באזור: תקרה גבוהה וחלונות צרפתיים

הבית משתרע על 743 מ"ר ומכיל שישה חדרי שינה, שמונה חדרי רחצה וחצר גדולה וירוקה עם ארוות סוסים. העיצוב בסגנון החוף המזרחי דומה יותר לבתים היוקרתיים בהמפטונס ופחות לבתים באזור, שמעוצבים בסגנון ספרדי או מודרני. החללים הפנימיים צבועים בלבן, התקרה הגבוהה והחלונות הצרפתיים יוצרים חלל פתוח ומואר. רצפת הפרקט בדוגמת הזיג זג משלימה את המראה הטבעי. מדפי נישה מעטרים את הקירות ומחליפים את התמונות בתצוגה של חפצים דקורטיביים וספרים. המטבח מעוצב בסגנון כפרי עם קריצה מודרנית כשהצבעים השולטים הם לבן ואפור.

חדר שינה (צילום: VERANDA)
חלומות נעימים. חדר השינה הזוגי | צילום: VERANDA
אמבטיה (צילום: VERANDA)
פרי סטנדינג ועוד. חדר אמבטיה | צילום: VERANDA
פינת עבודה (צילום: VERANDA)
שלא יעבדו עליכם. פינת עבודה | צילום: VERANDA

עיצוב הפנים פולש גם לחצר כהדק צבוע לבן ורהיטי הגינה לובשים שחור ולבן עם נגיעות של עץ ומשרים אווירה רגועה ואסתטית. אם זה לא הספיק לכם, אתם מוזמנים לסיור וירטואלי בביתם החדש, רגע לפני שהם עוברים לשם.

הכניסה לבית (צילום: VERANDA)
ברוכים הבאים. הכניסה לבית | צילום: VERANDA
חצר אחורית (צילום: VERANDA)
יש מקום גם לסוסים. החצר האחורית | צילום: VERANDA

כנסו לראות איך נראה בית הנופש של ליאונרדו דיקפריו

אוהבים לדבר על חיי מפורסמים? הפיצו לחברים