אתר הסקי סנט מוריץ משמש כמגרש המשחקים לעשירי העולם. וכעת הוא מציג את הנכס היקר ביותר בשווייץ - אחוזה למכירה ב-185 מיליון דולר. "הטירה הזאת נועדה לגרום ללסתות של המילארדרים להישמט", סיפרה סוכנת הנדל"ן סנדה אדזם ל-CNBC.

מבחוץ היא אולי צנועה יחסית, בחזיתה המשלבת אבן וזכוכית, אבל מבפנים תמצאו לא פחות משבעה מפלסים. המדרגות נחשבות לפלא הנדסי מכיוון שאין להן קורות תמיכה נראות. 35 מ"ר גודלו של כל חלון המשקיף על האלפים השוויצרים. הקירות מכוסים פרוות חורפן; קיר באזור הקבלה מחליק וחושף ספרייה אלגנטית, עטויה קטיפה ארגמנית. מתג חשאי בחדר מגלה עוד חדר נסתר, הפעם זהו משרד סמוי.

באזור הארוחת הבוקר שצורתו ביצתית, מכוסים הקירות בזהב 24 קראט, ופסל ביצתי אף הוא, בהזמנה מיוחדת, ששוויו 145 אלף דולר, משתלשל מן התקרה. 

אחוזה בשווייץ
שבעה מפלסים, בלי קורות תמיכה | צילום: יחסי ציבור
אחוזה בשווייץ
משקיפים על האלפים | צילום: יחסי ציבור
אחוזה בשווייץ
אחוזה בשווייץ | צילום: יחסי ציבור
אחוזה בשווייץ
ספרייה מעודנת | צילום: יחסי ציבור

Inside the most expensive estate in Switzerland from CNBC.

עוד בערוץ עיצוב הבית:  

קשמיר ושיש בדוגמת זברה

מדרגות זכוכית שקופות מובילות לחמישה חדרי שינה עם קירות מכוסים קשמיר. חדרי האמבטיה הצמודים עשויים כל אחד אבן נדירה אחרת, כגון שיש בדוגמת זברה.

בסוויטת ההורים יש קומה מרופדת בפרווה לבנה סקנדינבית, וחלונותיה משקיפים על פסל בשווי 1.8 מיליון דולר. מקלחת של 360 מעלות ממוקמת במרכז האמבט הראשי. אבל גולת הכותרת של יחידת הורים היא הארון - גם הוא מצופה זהב 24 קראט.

הקומות התת קרקעיות שמתחת לסוויטה הראשית כוללות מרתף יין ותאטרון ביתי בשווי 1.3 מיליון דולר. אבל הכוכב האמיתי הוא מסלול סקי פרטי, הכולל רכבל. לאחר יום במדרונות, האורחים יכולים לסור אל קומת הספא של הבית,ובו חדר עם מלח הימלאיה, סאונה וכמובן ג'קוזי.

והחלק האהוב עלינו ממש בתחתית: אגם תת קרקעי, מואר על ידי אורות קריסטל סברובסקי. התקרה משקפת את האמנות הוונציאנית והקירות מכוסים אמנות איטלקית. האם זה בית הקיט הבא שלכם?

אחוזה בשווייץ
קירות 24 קראט | צילום: יחסי ציבור
אחוזה בשווייץ
פינוק בחדר השינה | צילום: יחסי ציבור
אחוזה בשווייץ
עולם תחתון מופלא | צילום: יחסי ציבור
אחוזה בשווייץ
אגם תת קרקעי זה מאסט | צילום: יחסי ציבור

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק