מאז שג'ניפר אניסטון הצטרפה לאינסטגרם, אי שם ב-2019, כל פוסט שהיא מעלה מעורר עניין רב. גם התמונות ששיתפה בפוסט האחרון שלה - שבו היא נערכת ליציאה לטקס People's Choice שהתקיים לפני כמה ימים בקליפורניה, זכו לתשומת לב רבה, בעיקר בזכות ההצצה שסיפקו לחלל שבו מאוחסנת המלתחה של ג'ן, שלקרוא לו חדר ארונות יעשה לו ממש עוול.

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> ביקשו שהגג לא ייראה כמו מחסן, וקיבלו מרחב מהמם

>> 3 שניות: השיטה החדשה והמפתיעה לסידור הבית

 

זו לא הפעם הראשונה שאנחנו נחשפים לארון העצום של אניסטון, או לאחוזה המהממת שלה בבל-אייר שבה היא מתגוררת מאז שרכשה אותה ב-2011 תמורת 21 מיליון דולר. תמונות מהבית פורסמו בכתבה במגזין העיצוב והאדריכלות Architectural Digest וגם באינסטגרם שלה, וזו גם לא הפעם הראשונה שהיא משתפת בחשבון שלה תמונות שמנציחות רגעים שקשורים לטקסים שבהם היא משתתפת - יום אחרי שזכתה בפרס השחקנית הטובה ביותר בטקס הסאג על תפקידה בסדרה "תוכנית בוקר", היא פרסמה תמונה מחדר הרחצה שלה, שבה רואים על אמבטיית השיש את פסל הזכייה ולידו זרוקה השמלה הלבנה שלבשה בטקס. גם הפוסט שפרסמה השבוע מתעד את ההכנות לאירוע שבו היא קיבלה פרס (שחקנית השנה בסדרת דרמה, על תפקידה באותה סדרה), ומראה היטב כמה עבודה נדרשת כדי לקבל את הלוק האלמותי שלה, וכמה נוח להתארגן עם צוות סטיילינג שלם בחדר הארונות שלה. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

אפשר בקלות לבלבל את החלל בבית של ג'ן עם חנות בוטיק מפונפנת, עם רצפות העץ הכהות, השורות והמעברים של בגדים תלויים בצורה מסודרת, מאורגנים לפי צבע וסגנון. המסדרון שלה גדול מספיק לפחות לחמישה עוזרים שמכרכרים סביבה, אפילו נשאר בו מקום לציוד תאורה מסחרי, אזור שולחן איפור בסגנון הוליוודי עם מראה מוקפת נורות, כיסא נוח וקיר של מדפי נעליים. לא ידוע מה שטח החלל, אבל שטח הבית כולו כ-780 מ"ר, תכנן אותו האדריכל א. קווינסי ג'ונס ועל עיצוב הפנים אחראי המעצב סטיבן שאדלי. מלבד חדר הארונות העצום יש בבית ארבעה חדרי שינה, שישה חדרי רחצה, מרתף יין, בריכה ובית אורחים. אניסטון חייתה בו עם בעלה דאז ג'סטין ת'רו, ונשארה בו גם לאחר הגירושים, עם הכלבים שלה. 

חדר ארונות ג'ניפר אניסטון (צילום: Instagram/jenniferaniston)
צילום: Instagram/jenniferaniston

חדר הארונות של ג'ניפר אניסטון (צילום: Instagram/jenniferaniston)
צילום: Instagram/jenniferaniston
הבית של ג'ניפר אניסטון (צילום: Instagram/jenniferaniston)
ראו את הטקס מהבית. הכלבים של ג'ניפר אניסטון | צילום: Instagram/jenniferaniston
 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by People's Choice Awards (@peopleschoice)