בספיישל הכשר של ״בואו לאכול איתי״ חלק מהמתמודדים התעניינו קצת יותר מדי במה שקורה בחדר המיטות של עוז ואהרון, הזוג המנצח - זוג גברים שהם גם במקרה דתיים. אבל אנחנו? אנחנו בדעה ש-Love is Love, כל עוד הבית מעוצב.

עוז ואהרון, שניהם בני 35, עוז סטודנט למשפטים ועוסק בביטחון ואהרון רופא גריאטר, הם הורים לילד בן שנתיים וחצי שהביאו לעולם בתהליך פונדקאות. בזמן שעוז מספר לנו על הדירה שלהם בכיכר המדינה בתל אביב, הם עסוקים באריזות, בדרכם להביא לארץ את תינוק מספר 2. הדירה שלהם ללא ספק מתאימה למשפחה - פנטהאוז בגודל 175 מ״ר, עם חמישה חדרי שינה, שלושה חדרי רחצה, מרפסת היקפית וגם גג עצום ומרהיב, שלא צולם בתוכנית. את הדירה רכשו לפני כחמש שנים, שיפצו ועברו לגור בה.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> בלי שכירות או משכנתה: הבית של ארנונילי בכיכר המדינה 

>> השרון: כך נראית וילה מדהימה שקל לנקות אותה

השיפוץ היסודי נמשך חצי שנה בלבד, לדברי עוז בזכות הקבלן נחום מזר מבזלת מזר בע״מ, שהוא קורא לו ״הדבר הכי טוב שקרה לנו בשיפוץ הזה״. את ההמלצה על מזר הם קיבלו מהאדריכל שלהם, ארז ברוכי, שעבד איתו בעבר והמליץ עליו בחום. ״אם יש לנו הפקת לקחים אחת מהשיפוץ, היא שעדיף לשלם 20 אחוז יותר אבל לקבל מוצר שהוא טוב. לא לחסוך על דברים קריטיים כמו קבלן, כי שיפוץ יכול להיות בור ללא תחתית״, הם אומרים.

בואו לאכול איתי 2 (צילום: צילום מסך בואו לאכול איתי, כאן 11)
אהרון (מימין) ועוז | צילום: צילום מסך בואו לאכול איתי, כאן 11
בואו לאכול איתי 2, עיצוב ארז ברוכי - 4 (צילום: אורי אקרמן)
צילום: אורי אקרמן
בואו לאכול איתי 2, עיצוב ארז ברוכי - 2 (צילום: אורי אקרמן)
צילום: אורי אקרמן

ברוכי תכנן דירה שמתאימה בדיוק לצרכים שלהם: בני זוג צעירים ועירוניים שאוהבים לארח, אבל גם חולמים להקים משפחה, חלום שהוגשם מאז. ״בהתחלה רציתי מראה הרבה יותר תעשייתי ומודרני״, אומר עוז. ״אבל אהרון אמר שאנחנו צריכים בית שישדר חמימות ולא ייראה כמו משרד, בעיקר כי אנחנו רוצים לגדל בו ילדים״. בסופו של דבר בחרו בני הזוג בעיקר בחומרים טבעיים וגוונים חמימים, והאסתטיקה התעשייתית החביבה על עוז משולבת בעדינות, כמו מנורות המתכת בחדר הרחצה הצמוד לחדר השינה.

את פרקט העץ המעושן בחדר השינה עצמו הביאו בני הזוג מצרפת. ״לאף אחד מאיתנו לא היה ויז׳ן ספציפי כשהתחלנו לעצב״, אומר עוז. ״אז בכל פעם שבחרנו פריט התלבטנו ביחד ובחרנו משהו ששנינו אוהבים, ושמרנו על הרעיון של לשדר חמימות ושהבית יהיה מתאים לילדים, אבל עדיין מודרני ומגניב. אני חושב שמצאנו איזון מאוד נכון״.

בואו לאכול איתי 2, עיצוב ארז ברוכי - 3 (צילום: אורי אקרמן)
צילום: אורי אקרמן
בואו לאכול איתי 2, עיצוב ארז ברוכי - 5 (צילום: אורי אקרמן)
צילום: אורי אקרמן
בואו לאכול איתי 2, עיצוב ארז ברוכי - 6 (צילום: אורי אקרמן)
צילום: אורי אקרמן
בואו לאכול איתי 2, עיצוב ארז ברוכי - 7 (צילום: אורי אקרמן)
צילום: אורי אקרמן

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

יש פריט שאתם אוהבים במיוחד בבית?

״בכניסה לבית יש תמונה גדולה של האמנית אפרת אילן, שגם אחראית על התמונה של שני הגברים מעל המיטה שלנו. אנחנו מאוד מאוד אוהבים אותה כי היא מייצגת מעבר בין ניו יורק לתל אביב. אנחנו מתחברים לזה כי אני מישראל ואהרון מקנדה, ובכלל אנחנו משלבים בין עולמות שורשיים ישראליים לדעות והשקפות ליברליות עם הפנים לחו״ל. חוץ מזה, הפריטים בדירה צוברים ערך עם הזמן, כי אנחנו צוברים חוויות בדירה הזאת, מגדלים ילדים, עושים ארוחות שבת. למשל - לשולחן האוכל לא היה ערך מבחינתי בהתחלה, אבל עכשיו יש לו, כי קרו סביבו דברים שהם חלק מהזיכרון המתוק שלנו״.

בואו לאכול איתי 2, ג, עיצוב ארז ברוכי - 10 (צילום: אורי אקרמן)
צילום: אורי אקרמן
בואו לאכול איתי 2, ג, עיצוב ארז ברוכי - 9 (צילום: אורי אקרמן)
צילום: אורי אקרמן
בואו לאכול איתי 2, עיצוב ארז ברוכי - 10 (צילום: אורי אקרמן)
צילום: אורי אקרמן