אם תשאלו כל חובב או חובבת עיצוב פנים מה טוב יותר מטריק שהוא קיצור דרך במינימום עבודה, הם בטח יענו לכם - טריק שעולה מעט כסף. בגלל שאין אושר אנושי גדול יותר מלחסוך כסף, כדאי לכם מאוד להכיר את טרנד העיצוב הזול החדש - חיפויים דמויי שיש, עץ או כל טקסטורה אחרת, שמגיעים כטפטים נצמדים ויכולים לשדרג רהיטים בודדים או חדרים שלמים.

View this post on Instagram

A post shared by BEL. J (@beljoness) on

אמנם לא מדובר ברעיון חדש, אבל הטפטים דמויי המשטחים הטבעיים צברו תאוצה לאחרונה לאחר שמעצבת הפנים בל ג׳ונס פרסמה בחשבון האינסטגרם תמונות של המהפך המפתיע והמהיר שעשתה למטבח של אמה בזמן שזו הייתה בחופשה. מטבח העץ המיושן קיבל שדרוג משמעותי בגוונים בהירים וטקסטורת שיש, בעלות כוללת של 150 דולר בלבד - כ-530 ש״ח.

View this post on Instagram

A post shared by Lana (@miss_cherry_lana) on

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

את הטפטים הנצמדים רכשה ג׳ונס ברשת Kmart האמריקאית בעלות של 3 דולר בלבד לגליל של שני מטר, אבל ממש לא צריך להזמין כרטיס טיסה כדי למצוא פתרונות דומים. חיפוש זריז באמאזון או אלי אקספרס יעלה מגוון תוצאות במנעד מחירים, רק שימו לב היטב לאותיות הקטנות. כלומר, איזה שטח של טפט נצמד אתם רוכשים עבור איזה סכום כסף.

View this post on Instagram

A post shared by Alex C - The Interior DIYer (@interiordiyer) on

View this post on Instagram

A post shared by Emily Firman (@emilyylouisees) on

View this post on Instagram

A post shared by Ellen (@ellen_maree89) on

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

טפט השיש, באופן ספציפי, הפך לפופולרי במיוחד בקבוצות פייסבוק שחולקות מהפכים עיצוביים בזול, ולא במפתיע - מדובר באחד הטרנדים הבולטים בעיצוב פנים בשנים האחרונות. לצד אינספור ההמלצות והמהפכים הזולים להפליא שחולקים בקבוצות האלה, מצורפת גם אזהרה אחת בולטת. הדבק של הטפטים הזולים, מתברר, הוא אגרסיבי במיוחד ומשאיר אחריו שאריות שכמעט ובלתי אפשרי להיפטר מהן במידה ותנסו להסיר את הטפט. לכן, שימו לב שאתם מחויבים לקונספט לפני שאתם מתחילים את התהליך והימנעו מטעויות ככל הניתן.

 

View this post on Instagram

A post shared by Hometalk (@hometalk) on

View this post on Instagram

A post shared by m o r g a n (@myoldyellowhouse) on

View this post on Instagram

A post shared by Nelle (@keepingupwithnelle) on

ההמלצה שלנו? במחירים האלה, קנו גליל אקסטרה והתאמנו על ההדבקה על משטח מיותר לפני שאתם מתחילים לצפות את המטבח. והכי חשוב – שלחו לנו את התוצאה הסופית.