צחוק

חדשות הביזאר

צחוק
צחוק

נופל חלילה

לזה קוראים ביש מזל: בריטי בן 66 נפל מצוק, נפצע קל, ואז נפל ממנו שוב

אבישי מרום | mako | פורסם 10/03/09 13:23:56
תאונת פגע ועף בסרט הזה כבר הייתי | צילום: אור גץ, SXC1

אומרים שאהבה זה כואב, אבל ליפול מאותו צוק פעמיים זה כנראה יותר כואב.

בני הזוג סטסני ממחוז דורהאם, אנגליה, החליטו לנצל את היום היפה על מנת לצאת לטיול נינוח בחיק הטבע. כאשר הגיעו לקצה הצוק והתכוננו להשקיף על הנוף נפל לפתע הבעל מהצוק שגובהו כ-12 מטרים. למרבה המזל הנפילה רוככה על ידי עצים ואבנים וג'ורג' בן ה-66 סבל "רק" מאף שבור ומפגיעות בגבו.

אשתו מארי, שחשה לעזרתו, הצליחה לסחוב אותו חזרה לראש הצוק והתכוונה לקרוא לעזרה, שכן לשניים לא היה טלפון סלולרי. בראיון ל"מטרו" הבריטי סיפרה מארי: "הוא היה מעולף לגמרי והחלטתי לרוץ לקרוא לעזרה. כשהייתי כבר בחצי הדרך, למטה פתאום הוא התעורר וקרא לי. הסתובבתי וראיתי שהוא נראה חלש לגמרי ואז הוא מעד ונפל שוב במורד אותו הצוק. הוא צרח וגנח כמו משוגע, זה היה מחזה נוראי".

כשהגיעה לבעלה ראתה מארי כי בעלה מחוסר הכרה והחליטה לרוץ אל בית חברים המתגוררים בקרבת מקום. כאילו לא סבלו בני הזוג ממספיק ביש מזל, כשהגיעה מארי למקום גילתה שהחברים לא בבית. היא החליטה בנחישות לפרוץ לבית ולאחר ששברה את החלון הזעיקה את שירותי ההצלה.

עוד מארי קוראת לעזרה חזר ג'ורג' לחושיו ומשלא ראה את אשתו, התחיל ללכת בכוחות עצמו לביתה של אמו. מאוחר יותר סיפר ג'ורג' על תחושותיו: "פתחתי את העיניים וחשבתי לעצמי 'מוזר, כבר הייתי פה קודם', אז החלטתי ללכת לאמא שלי כדי שתטפל בי. הרגשתי כמו במשחק מחשב, כשעושים SAVE וחוזרים לאותה נקודה".

דומה שבכך תמו צרותיהם של בני הזוג, אך למחרת הגיעו שוטרים מקומיים וביקשו לעצור את מארי בעוון פריצה. הם הסכימו לוותר לה לאחר שהחברים שלביתם פרצה הודיעו שאין בכוונתם להגיש תלונה.

לא רוצה שדברים רעים יקרו לך?
אל תעזור לאנשים אחרים
לא רוצה שדברים רעים יקרו לך?

מאוחר יותר אמרה מארי: "עכשיו, שאנחנו יודעים שלא קרה לג'ורג' כלום, אנחנו יכולים לצחוק על כל האירוע. אמרתי לבעלי שליפול מצוק זה חוסר מזל, אבל ליפול פעמיים מאותו הצוק זה כבר פשוט מגוחך".

כנראה שלא כל המרבה הרי זה משובח.

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: ביש מזל   בריטניה   צוק   נפילה  
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן