צחוק

חדשות הביזאר

צחוק
צחוק

כאב ביצים או מכת ברק?

בני זוג שנסעו באחד מהכבישים המהירים של מחוז ווזטפיליה, גרמניה, החליטו לעצור בצד הדרך על מנת לממש את אהבתם אך אז איתני הטבע החליטו לנקום. סרט אימה

mako | פורסם 28/07/09 21:06
צפו בתופעת הטבע ברק. סכנה לאוהבים | צילום: רויטרס

ינס גוטליב, בן ה - 36, וחברתו ליסה גרוהן, בת ה - 26 התגפפו להנאתם במכוניתם באחד החניונים הסמוכים לכביש. בשלב מסויים הגיעו ינס וליסה למסקנה כי המכונית אינה המקום המושלם ביותר והחליטו לצאת מהאוטו ונכנסו לשיחים על מנת... אתם יודעים. מאחר והחניון היה הומה יחסית באותה שעה צעדו בני הזוג מספר דקות למעבה היער, שם היו בטוחים כי לא יופרעו, פשטו את בגדיהם והתחילו להיכנס לעניינים.

בלהט הרגע לא הבחינו בני הזוג שתוך כדי מעשה האהבים החלה להשתולל באזור סופת ברקים חזקה עד אשר ברק פגע בעוצמה בקרקע בסמוך לשניים. מעוצמת הפגיעה בני הזוג המבוהלים הפסיקו את מעשיהם ונמלטו מהמקום כשהם מותירים את בגדיהם מאחור. אתרע מזלם של השניים ולא רק שבאותו רגע התחיל לרדת גשם כבד, אלא השניים אף איבדו את הדרך והסתובבו ביער אובדי עצות.

השניים פגשו לבסוף ברוכב אופנוע שהזעיק את המשטרה למקום. השוטרים, שהגיעו למקום תוך דקות ספורות, נתנו לבני הזוג ההמומים בגדים חמים ואף הסיעו אותם חזרה לביתם.

נפתרה הסוגייה: מכת ברק עדיפה על כאב ביצים

עוד בMAKOצחוק: בהודו מצאו פתרון לבצורת: בנות החקלאים חורשות בעירום את השדות בשביל להביך את האלים; הבכיפיות בסכסוך בשל זכייה בלוטו, האם הן ישובו לרקוד ריקוד זול?; ולכבוד החופש - הפרעת קשב: מורות ישראל מסבירות 

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן