צחוק

חדשות הביזאר

צחוק
צחוק

פיטורים גרסת פייסבוק

אישה פוטרה לאחר שלכלכה על הבוס שלה בפייסבוק ושכחה שהם חברים ברשת החברתית. מוסר ההשכל: לרכל על הבוס מאחורי הגב, לא מאחורי המסך

אבישי מרום | mako | פורסם 19/08/09 10:39
רבים על מחשב נייד הלקח: לרכל על הבוס מאחורי הגב, לא מאחורי המסך | צילום: jupiter images

"אלוהים אני שונאת את העבודה שלי", "הבוס שלי מכריח אותי לעשות עבודות מזויינות", הם חלק מהציטוטים שפרסמה בשורת הסטטוס שלה לינזי בת ה-20.

לצערה הרב של לינזי, פרחה מזיכרונה העובדה שהיא והבוס שלה חברים ברשת החברתית פייסבוק, מה שאפשר לו להתעדכן בזמן אמת בכל ההודעות שפרסמה נגדו.

הבוס, העונה לשם בריאן, לא נשאר חייב ופרסם הודעת תגובה ברשת החברתית. בריאן לעג לעובדת על שלא הצליחה להבין שהוא יכול לראות את כל ההודעות שלה. עוד ציין הבוס כי ה"עבודות המזויינות" שהיא מתלוננת עליהן הן חלק מהעבודה שהוא משלם לה בעבורה.

בסיום ההודעה הזכיר הבוס כי נותרו לה עוד שבועיים עד לקבלת הקביעות במקום העבודה, אולם הוסיף שלא תטרח להגיע למחרת שכן היא מפוטרת.

מערכת חדשות הביזאר מלמדת לקח: אל תצרפו את הבוס שלכם כחבר בפייסבוק ואם אפשר אל תשלחו לנו הזמנה לראות למי יש secret crush עלינו.

תואר אלקטרוני
בבריטניה הוענק תואר דוקטורט ראשון בשליחת הודעות SMS
תואר אלקטרוני

עוד בMAKOצחוק: הכירו את סיימון - התוכנית שהולכת לכבוש אתכם בקיץ הקרוב; עוד בחדשות הביזאר: גבר מניו-מקסיקו תקע רכב בחניה; והבכיפיות עושות סיאנס, בכיף

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: ביזאר   הומור   פייסבוק   פיטורים  
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן