אבי אטינגר ואפרת אברמוב מביאים לכם את כל הסיפורים מתוכניתם החדשה - יאללה נקסט

כל הסיפורים

יאללה נקסט

ביפ

צחוק
יאללה נקסט - ראשי | קטעים מתוך התכנית | פרקים מלאים
  
צחוק

רוצים להשתתף בתכנית יאללה נקסט?

כך מצטלמים לתכנית חדשה בלי לצאת מהבית: נכנסים לצ'ט היומי של ביפ, מכוונים עליכם מצלמה אינטרנטית ומתחילים לדבר! נשמע פשוט? אולי, אבל אם לא תהיו מעניינים, אפרת אברמוב ואבי אטינגר יעשו לכם יאללה נקסט

ביפ | פורסם 01/07/10 13:32

>> היכנסו לספין צ'ט של ביפ בימים א'-ד' ב- 21:00

יאללה נקסט - אבי אטינגר ואפרת אברמוב בואו לדבר איתם בצ'אט ואולי תופיעו בתכנית | צילום: יוסי צבקר, ביפ

מי שאוהב לפגוש באופן אקראי אנשים הגולשים ב"ספין צ'ט", יופתע למצוא גם את אבי אטינגר ואפרת אברמוב בין רשימת אלה שמצלמים עצמם ומשוטטים באינטרנט. רק שאותם מפגשים אקראיים ומפתיעים הופכים לתכנית טלוויזיה יומית בערוץ ביפ.

התכנית נקראת "יאללה נקסט", על שם הפעולה המאפשרת לכל אחד מהצדדים בשיחה לדפדף את בן שיחו קדימה בלחיצת כפתור פשוטה. אפרת אברמוב ואבי אטינגר, שמשתמשים באתר "ספין צ'ט" של תפוז, מדי ערב פוגשים טיפוסים שונים, מבלי שאלו תואמו מראש כפי שנהוג בדרך כלל בתכניות טלוויזיה.

>> היכנסו לספין צ'ט של ביפ בימים א'-ד' ב- 21:00

רוצים לקחת חלק בתכנית החדשנית והנועזת? השתתפו בצילומי הצ'ט שלנו בעמוד הפייסבוק של ביפ. הצ'ט יופעל בימים א'-ד', משעה 21:00 עד 1:00 בלילה.

חדש בפייסבוק ביפ: לא רק שכל משתתף מספר על הקיר מה עבר עליו בשיחה עם אפרת ואבי, התמונות של האנשים המצחיקים והמוזרים ביותר שכולם נתקלו בהם בתכנית, נקסט אחרי נקסט, עולות לפייסבוק, וכל מי שעשה "אהבתי" לביפ יכול להגיב להתווכח על זהותם.

יאללה נקסט, ימים א'-ד', ביפ, 23:30

עכשיו בתוכניות ביפ: כל הפרקים של חומר טוב | כל הפרקים של לילה בכיף | לפרקים המלאים של בובי ואני

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם

עקבו אחרי ביפ בפייסבוק

 

תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן  
'); winprint.document.write(''); winprint.document.write(''); winprint.document.write(''); winprint.document.write(''); winprint.document.write(''); winprint.document.write(sHeaderHTML); winprint.document.write(sContentHTML); winprint.document.write(''); winprint.document.close(); winprint.focus(); winprint.print(); winprint.close(); }